Doporučujeme


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 17 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Kniha Exodus 17 ke kreslení pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Exodus 17:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 17 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 17 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 17 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 17 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 17 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, Kniha Exodus 17, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 17 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 17 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, voskovky, zvýrazňovače případně umělecké tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Exodus 17 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 17 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, temperové barvy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Exodus 17 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel nebo také květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lví král, Bambi, Příšerky s.r.o., Harry Potter anebo Princezna a žabák. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, draci, mašinka, vláček a traktor. Věříme, že se vám obrázek Kniha Exodus 17 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů