Top obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 17 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem Kniha Exodus 17 k vybarvení pro ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Exodus 17:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 17 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 17 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kniha Exodus 17 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 17 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 17 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, zdarma, Bible a křesťanství, Kniha Exodus 17, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytisknutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 17 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 17 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, umělecké tužky, fixky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro děti opravdu mnoho. Obrázek Kniha Exodus 17 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 17 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i Kniha Exodus 17 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy jídel a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Bugs Bunny, Ledové království, Gormiti a Šmoulové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, drak, houby, auta anebo auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kniha Exodus 17.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů