Výběr obrázků


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 17 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Kniha Exodus 17 k omalování pro holčičky i chlapečky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Exodus 17:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 17 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 17 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 17 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 17 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 17 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázek, Kniha Exodus 17, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, zdarma, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 17 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Exodus 17 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, olejové pastely, fixy anebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Exodus 17 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 17 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i Kniha Exodus 17 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ratatouille, Brawl stars, Příběh hraček, Avatar případně Hello Kitty. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: princezna, houby, čert, vláček a lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku Kniha Exodus 17, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů