Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Chons k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Chons ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka Chons je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytištění, Chons, zdarma, k tisku, online, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Chonsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, voskové tužky, uhly a nebo voskovky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek Chons lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Chonsem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba tempery, vodové barvy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, čísla a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka anebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Pošťák Pat, Ledové království, Marvel Rocket či Spongebob. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: psi, čert, lokomotiva, miminko případně netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Chons.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů