Nejlepší


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Chons k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Chons k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka Chons je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vybarvení, zdarma, elektronické omalovánky, dětské obrázky, online, Ostatní, vymalovánky, obrázky, domalovánky, k vytisknutí, k tisku, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Chonsem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely, propisovací tužky a vodové barvy. Možností je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku Chons lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Chonsem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různá zvířata nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lego příběh, Lví hlídka, Spongebob, Angry birds a nebo Duhová nevěsta. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, čert, raketa, traktor a pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Chonsu.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů