Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Chons k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Chons ke kreslení pro dívky. Omalovánka Chons je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stažení, vymalovánky, pro děti, domalovánky, obrázek, obrázky, zdarma, Chons, k vybarvení, omalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Chonsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskové tužky, umělecké tužky, akrylové barvy či uhly. Možností je dnes pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Chons lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Chonsem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, voskové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy My little pony, Frozen, Lego friends, Tučňáci z Madagaskaru případně Kouzelná beruška a černý kocour. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, princezna, miminko, Popeláři nebo také auta. Ať vám omalovánka Chons přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů