Nej obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Chons k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Chons ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka Chons je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, obrázky, Chons

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Chons k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Chonsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, grafitové tužky, pastelové tužky nebo pera. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Chons lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Chonsem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. křídy, zvýrazňovače a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata anebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Brawl stars, Ferda mravenec, Fifi z Květíkova, Bakugan a Furby. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, houby, astronaut, sněhulák či princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Chonsem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů