Nejstahovanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Chons k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Chons k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Chons je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, pro děti, zdarma, online, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Chons, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Chonsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, pastelové tužky, grafitové tužky nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky fakt mnoho Omalovánku Chons lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Chonsem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Bambi, Panenka Barbie, Tlapková patrola nebo také Spongebob. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, piráti, slon, princezna a princ anebo hasiči. Nechť vám omalovánka s Chonsem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů