Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Chons k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Chons k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Chons je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, ke stažení, Ostatní, online, k vybarvení, Chons, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Chonsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, olejové pastely, voskové tužky a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Chons lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Chonsem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, čísla a nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Gumídci, Bambi, Bratz panenky, Panenka Barbie anebo Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, slon, lokomotiva s vagónky, traktor a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Chons.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů