Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Chons k tisku, vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem Chons k obarvení pro slečny. Omalovánka Chons je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, obrázek, ke stažení, vymalovánky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky, zadarmo, domalovánky, Chons, k vybarvení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chons k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Chonsem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, tužky, propisovací tužky, fixky anebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Chons lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Chonsem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, písmenka či lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Ledové království, Tom a Jerry, Petr Pan, Blesk McQueen a Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, hasiči, auta, draci případně kočka. Věříme, že se vám obrázek Chonsu bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů