Nej pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Chons k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Chons k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka Chons je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, online, k vybarvení, Ostatní, k tisku, obrázky, ke stažení, zdarma, Chons, k vytisknutí, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Chons k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Chonsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, fixky, uhly a nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Chons lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Chonsem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, druhy sportů a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů případně zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Budulínek, Krteček, Tom a Jerry, Locika anebo Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, astronaut, draci, loď a mašinka. Věříme, že se vám obrázek Chonsu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů