Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Chons k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem Chons k omalování pro malé děti. Omalovánka Chons je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chons - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Chons - A5            Omalovánka - Chons - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chons patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, online, k vytisknutí, obrázky, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Chons, zdarma, ke stažení, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Chons k vytištění pro děti

Omalovánka s Chonsem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, akrylové barvy, voskovky nebo také pera. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Chons lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Chonsem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, různé kytky a pochopitelně i Chons :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, kytky a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Equestria Girls, Tlapková patrola, Kačer Donald, Marvel Rocket či Roblox. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, astronaut, astronaut, miminko nebo plachetnice. Nechť omalovánka s Chonsem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů