Nej obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Porsche k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Porsche k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Porsche je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, obrázek, vymalovánky, domalovánky, k tisku, omalovánka, zadarmo, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, ke stažení, Porsche, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Porschí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, fixy, fixky anebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro starší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Porsche lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Porschí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. vodové barvy, tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, čísla a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Panenka Barbie, Shimmer a Shine, Locika, Monster High a Frozen. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, liška, plachetnice, dinosauři a drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Porsche.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů