Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem Porsche k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Porsche je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: domalovánky, Auta, online, dětské obrázky, vymalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, omalovánka, Porsche, ke stáhnutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Porschí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, temperové barvy, fixy nebo uhly. Možností je dnes pro prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Porsche lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Porschí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba tempery, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, postavy z pohádek anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy My little pony, Tlapková patrola, Fortnite, Power Strangers případně Spiderman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, auta, piráti, mašinka a lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování Porsche.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů