Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Porsche ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka Porsche je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Porsche, ke stažení, Auta, k tisku, obrázky, k vytisknutí, online, k vytištění, pro děti, k vybarvení, obrázek, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Porschí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, voskovky, tempery nebo také tužky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Porsche lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Porschí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, uhlíky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, jídla a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, čísla a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Peter Pan, Madagaskar, Tom a Jerry a nebo princezna Sofie. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: auta, vláček, Santa Klaus, astronaut nebo též pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Porsche.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů