Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Porsche ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka Porsche je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Porsche, obrázky, k tisku, obrázek, k vybarvení, pro děti, Auta, ke stažení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Porsche k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Porschí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Porsche lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Porschí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskové tužky, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Harry Potter, Mašinka Tomáš, Šmoulové, Medvídek Pú anebo Zootropolis. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, plachetnice, slon, miminko a nebo traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Porsche.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů