Top omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Porsche k obarvování pro ratolesti. Omalovánka Porsche je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, k tisku, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti, k vybarvení, Porsche, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Porschí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pera, uhlíky, voskové tužky anebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Porsche lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Porschí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pera a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků či různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Krtek, Příběh hraček, panenka Winx nebo Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, auto, mašinka, vláček a nebo auta. Užijte si omalovánku Porsche, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů