Nej omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem Porsche k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka Porsche je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytištění, zdarma, Auta, online, Porsche

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Porschí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, propisovací tužky, voskovky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Porsche lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Porschí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, lidské profese či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Červená Karkulka, Locika, Spongebob a nebo Marvel Rocket. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, mašinka, raketa, lokomotiva s vagónky případně kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Porschí.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů