Nejvyhledávanější


Obrázek raketoplánu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná Porsche ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka Porsche je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, pro děti, zdarma, Porsche, Auta, k tisku, obrázky, k vytisknutí, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Porsche k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Porschí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky případně akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Porsche lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Porschí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například voskovky, grafitové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, kytky a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Adiboo, Bezzubka, Zvonilka, Šmoulové a Furby. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: netopýr, traktor, astronaut, raketa nebo též slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Porschí líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů