Nejvyhledávanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Porsche k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka Porsche je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, Auta, obrázek, zdarma, k vybarvení, ke stažení, obrázky, pro děti, k vytištění, online, Porsche, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Porschí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, voskové tužky, pera a temperové barvy. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku Porsche lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Porschí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, akrylové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, kytky a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Hot Wheels, Bob a Bobek, Shrek případně Jak vycvičit draka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, raketa, lokomotiva s vagónky, lokomotiva či dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Porschí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů