Nejstahovanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Porsche k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Porsche k obarvení pro děti. Omalovánka Porsche je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, Auta, k vytištění, zdarma, Porsche, online, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Porsche k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Porschí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, grafitové tužky, fixy a křídy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Porsche lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Porschí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířátka nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Sněhurka, Duhová nevěsta, Harley Quinn a nebo Spiderman. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: drak, psi, dinosauři, auto anebo lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s Porschí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů