Nejoblíbenější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Porsche k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Porsche k obarvení pro ženy. Omalovánka Porsche je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Porsche - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Porsche - A5            Omalovánka - Porsche - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Porsche patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, Auta, Porsche, k vytištění, k tisku, zadarmo, vymalovánky, online, dětské obrázky, domalovánky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Porsche k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Porschí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, akrylové barvy, pastelové tužky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Porsche lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Porschí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i Porsche :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Prasátko peppa, Kamarád Timmy, Tlapková patrola, Popelka nebo My little pony. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, princezna a princ, loď anebo draci. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Porsche bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů