Nejoblíbenější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem bonbóny k omalování pro děti. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Bonbóny, zdarma, k tisku, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, online, Jídlo, obrázek, pro děti, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bonbóny k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bonbóny je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, propisovací tužky, fixky a nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku bonbóny lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s bonbóny má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například zvýrazňovače, temperové barvy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířátka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Shrek, Avatar, Monster High, Příšerky s.r.o. nebo Tlapková patrola. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, koně, vláček, astronaut a mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bonbóny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů