Top pět


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná bonbóny k vybarvení pro kluky i holky. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, k tisku, online, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, Jídlo, Bonbóny, obrázek, k vytisknutí, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bonbóny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s bonbóny je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, uhlíky, zvýrazňovače a tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bonbóny lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bonbóny má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tempery anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířátka případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mimoni, Popelka, Zhu Zhu Pets, Kuře Calimero a nebo Panenka Barbie. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, plachetnice, traktor, princezna a princ nebo také koně. Ať omalovánka bonbóny přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů