Doporučujeme


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem bonbóny k omalování pro holku i kluka. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k tisku, Jídlo, k vytištění, online, Bonbóny, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Bonbóny k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s bonbóny je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, vodové barvy, pastelové tužky anebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku bonbóny lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s bonbóny má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy sportů nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Kniha džunglí, Avengers, Tom a Jerry či Krteček. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: traktor, plachetnice, astronaut, psi případně lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek bonbónů bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů