Výběr omalovánek


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem bonbóny ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Jídlo, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, obrázky, Bonbóny, k tisku, k vybarvení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bonbóny k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s bonbóny je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tempery, umělecké tužky, pastelové tužky nebo také pastelky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku bonbóny lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s bonbóny má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. temperové barvy, tempery a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy jídel, květiny a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, lidské profese a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy princezna Sofie, Astroboy, Ledové království, Duhová nevěsta či Scooby Doo. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, piráti, plachetnice, kočka a mašinka. Užijte si omalovánku bonbónů, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů