Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem bonbóny k vybarvení pro puberťáky. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zadarmo, ke stáhnutí, pro děti, obrázky, k tisku, obrázek, omalovánka, Jídlo, dětské obrázky, omalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, k vytištění, domalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Bonbóny k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s bonbóny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, tužky, voskovky a nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek bonbóny lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bonbóny má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, akrylové barvy anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, různá zvířata a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Hledá se Dory, Superčarodějnice, Anabela: Vánoční přání a Harry Potter. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, traktor, plachetnice, lokomotiva s vagónky nebo také koně. Věříme, že se vám obrázek bonbónů bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů