Nej pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka bonbóny zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem bonbóny ke kreslení pro tatínky. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Jídlo, obrázek, obrázky, k tisku, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, zdarma, pro děti, online, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bonbóny k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s bonbóny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, vodové barvy, grafitové tužky, voskovky případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku bonbóny lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s bonbóny má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, vodové barvy nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Hannah Montana, Locika, Flintstoneovi a Hledá se Dory. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, lokomotiva, auta, sněhulák nebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bonbóny.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů