Nejstahovanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem bonbóny k obarvení pro malá děcka. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, k vybarvení, Bonbóny, k tisku, obrázky, online, pro děti, obrázek, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bonbóny k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s bonbóny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, grafitové tužky, pastelky a vodové barvy. Možností je dnes pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bonbóny lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bonbóny má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, uhlíky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zvířata případně kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Minecraft, Plants vs. Zombies, Ratatouille nebo též pes Pluto. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, Santa Klaus, sněhulák, pes anebo houby. Nechť omalovánka s bonbóny přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů