Výběr omalovánek


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka andělíček k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem andělíček k omalování pro tatínky. Omalovánka andělíček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Andělíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andělíček - A5            Omalovánka - Andělíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andělíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, pro děti, obrázky, omalovánky, k vytištění, k tisku, obrázek, online, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, omalovánka, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Andělíček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s andělíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, akrylové barvy, zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku andělíček lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s andělíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, postavy z pohádek, různé sporty a pochopitelně i andělíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, kytky nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Aladin, Bugs Bunny, Doraemon nebo též Život brouka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, kočka, netopýr, mašinka anebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou andělíček.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů