Nej omalovánky


Obrázek psa k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka andělíček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem andělíček k omalování pro děti. Omalovánka andělíček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Andělíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andělíček - A5            Omalovánka - Andělíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andělíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stažení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, Andělíček, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Andělíček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s andělíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, pastelky, voskové tužky nebo také pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku andělíček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s andělíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, písmena a pochopitelně i andělíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Avengers, Flintstoneovi, Brawl stars, Bezzubka nebo Pokémon. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, psi, kočka, auto a sněhulák. Ať si vaše dítě užije obrázek andělíčku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů