Nejlepší


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka andělíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem andělíček k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka andělíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Andělíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andělíček - A5            Omalovánka - Andělíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andělíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vytištění, obrázek, Andělíček, pro děti, Pohádky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Andělíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s andělíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, temperové barvy, vodové barvy nebo také voskové tužky. Možností je dnes pro slečny k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku andělíček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s andělíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i andělíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, kytky anebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Power Strangers, Lví hlídka, Včelka Mája, Prasátko peppa a princezna Sofie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, kočka, loď, mašinka nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku andělíčku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů