Nej obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka andělíček k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem andělíček k vybarvování pro chlapce. Omalovánka andělíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Andělíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andělíček - A5            Omalovánka - Andělíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andělíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, online, domalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánka, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, Andělíček, k tisku, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Andělíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s andělíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, fixky, křídy anebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku andělíček lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s andělíčkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, umělecké tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i andělíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, písmenka či písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Požárník Sam, Pixel art, Kačer Donald, Princezna a žabák nebo také Kuře Calimero. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, raketa, kočka, liška a nebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou andělíček.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů