Top obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Gaz ke kreslení pro holky i kluky. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Gaz, k vytisknutí, online, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázek, ke stažení, Auta, k tisku, k vybarvení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Gazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, uhly, akrylové barvy případně voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Gaz lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Gazem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tempery nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různé sporty a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Doba ledová, Krtek, Mašinka Tomáš či My little pony. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: vláček, draci, lokomotiva, auta a piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Gaz.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů