Nejoblíbenější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Gaz k vybarvování pro nejmenší děti. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, online, k vytisknutí, Gaz, obrázek, Auta, k tisku, obrázky, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Gazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, tempery, temperové barvy nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Gaz lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Gazem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, zvýrazňovače anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel či zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Peter Pan, Avatar, Teletubbies a panenka Winx. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, plachetnice, Popeláři, princezna a draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku Gazu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů