Výběr omalovánek


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem Gaz k vybarvení pro holky i kluky. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, online, Auta, Gaz, pro děti, ke stažení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Gazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, voskové tužky, uhlíky nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Obrázek Gaz lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Gazem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, voskovky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, pohádkové postavy anebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Šmoulové, Toy Story, Krteček a Kačer Donald. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, vláček, pes, mašinka a drak. Ať vám omalovánka Gaz přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů