Nejlepší


Omalovánka budovy k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem Gaz k obarvování pro naše zlatíčka. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Gaz, online, zdarma, pro děti, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vybarvení, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Gazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, fixy, voskové tužky, akrylové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek Gaz lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Gazem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tužky, fixy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, písmenka a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ratatouille, Toy Story, Power Strangers, princezna Sofie anebo Lego. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, lokomotiva, auto, slon nebo princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku Gazu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů