Nej obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka označená Gaz k obarvování pro nejmenší děcka. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Gaz, k vybarvení, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Auta, obrázky, k tisku, zdarma, online, ke stažení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Gaz k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Gazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, vodové barvy, pera či fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Gaz lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Gazem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tempery, umělecké tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Batman, Pinocchio, Monster high, Mašinka Tomáš nebo též Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, loď, lokomotiva, hasiči a raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Gaz.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů