Doporučujeme


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Gaz zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná Gaz k obarvení pro naše zlatíčka. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, Gaz, vymalovánky, domalovánky, k vytisknutí, k tisku, dětské obrázky, obrázky, k vytištění, omalovánka, zadarmo, omalovánky, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Gaz k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Gazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, umělecké tužky, uhlíky a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Gaz lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Gazem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelové tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy princezna Sofie, Medvědí bratři, Kráska a zvíře, Lady a Tramp anebo 101 dalmatinů. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: raketa, princezna, auta, dinosauři nebo též pes. Nechť omalovánka s Gazem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů