Top pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Gaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená Gaz k omalování pro učitelky. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, obrázky, zdarma, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánky, pro děti, zadarmo, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Gazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, vodové barvy, pera anebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku Gaz lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Gazem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, křídy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, rostliny a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Mickey mouse, Lví král, Kocour Garfield, Doba ledová nebo také Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, astronaut, pes nebo též liška. Nechť omalovánka s Gazem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů