Nejstahovanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem Gaz k obarvování pro předškoláky. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, ke stažení, obrázek, Auta, Gaz, k vybarvení, k vytištění, k tisku, pro děti, online, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Gazem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, akrylové barvy, propisovací tužky nebo temperové barvy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek Gaz lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Gazem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, grafitové tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, zvířata a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Rumcajs, Fifi z Květíkova, Kuře Calimero a Avatar. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: liška, auto, lokomotiva s vagónky, mašinka anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Gaz.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů