Top omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Gaz k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Gaz ke kreslení pro prcky. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, pro děti, dětské obrázky, Auta, obrázky, Gaz, obrázek, omalovánky, vymalovánky, online, zadarmo, k vytisknutí, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Gazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, fixy, olejové pastely, fixky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Gaz lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Gazem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba tempery, fixy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, různá zvířata a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různé sporty a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hulk, Avengers, Alf, Lví hlídka případně Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, sněhulák, loď, astronaut nebo také Santa Klaus. Užijte si omalovánku Gazu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů