Nejstahovanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Gaz k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Gaz k obarvení pro chlapce i dívky. Starší automobil ruské (sovětské) automobilky Gaz, která je známa svými vojenskými automobily. Omalovánka Gaz je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gaz - A5            Omalovánka - Gaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, online, ke stažení, Gaz, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Gaz k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Gazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, propisovací tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Gaz lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Gazem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, druhy jídel a pochopitelně i Gaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Krteček, Včelka Mája, Marvel Rocket, Monster High a nebo Furby. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: vláček, auto, sněhulák, lokomotiva s vagónky a čert. Ať si vaše dítko užije malování Gazu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů