Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem kocour k omalování pro malé děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC.Omalovánka kocour je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Je několik rozdílných způsobů jak vytisknout omalovánku kocouru. Z toho tady uvádíme jen dva hlavní postupy. Celý postup je odvislý od použitého internetového browseru (Firefox, Internet explorer, Safari atd.) a operačního systému. První, nejjednodušší způsob tisku omalovánky je po kliknutí pravým tlačítkem myši na obrázek zvolit "Uložit obrázek jako...". Po stáhnutí do paměti počítače obrázek otevřete v prohlížeči obrázků nebo v grafickém editoru a odtud omalovánku vytiskněte. Je samozřejmě možné před vytisknutím provést různé úpravy omalovánky. Druhá možnost je vytisknout obrázek z browseru. Stiskem pravého tlačítka myši nad omalovánkou s kocourem vyvolejte nabídku a zvolte tisk (print). Mimo toho lze také nastavení tisku zobrazit i s pomocí klávesnice při stisku kláves CTRL+P. Nastavte parametry tisku (formát papíru (A4 nebo A5), zdroj papíru, kvalitu papíru, orientace papíru (na výšku x na šířku / Portrait nebo Landscape), záhlaví a zápatí, měřítko nebo okraje). Povedl se zmiňovaný postup? V případě že ano, nezbývá než gratulovat. Pokud se tisk omalovanky s kocourem nezdařil a netušíte jak pokračovat, tak se obraťte na někoho zkušenějšího.

Dostupné ve formátu:

Omalovánka kocour k tisku na A4

Omalovánka kocour je v kategorii Zvířata

Home page obsahující rozcestník na další elektronické omalovánky pro nejmenší děti zdarma.

Zavřít okno prohlížeče