Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kocour k omalování pro nejmenší děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC.Omalovánka kocour je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Je několik rozdílných způsobů jak vytisknout obrázek kocouru. Z toho zde uvádíme jen dva hlavní postupy. Postup závisí na typu použitého browseru (Mozilla, Chrome, Firefox atd.) a operačního systému. První, asi nejjednodušší možnost, je kliknout pravým tlačítkem na obrázek a zvolit "Uložit obrázek jako...". Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače omalovánku otevřete v prohlížeči obrázků nebo v grafickém editoru a odtud obrázek vytiskněte. Je samozřejmě možné před vytisknutím provést nejrůznější úpravy omalovánky. Druhá možnost je vytisknout obrázek z browseru. Stiskem pravého tlačítka myši nad omalovánkou s kocourem vyvolejte nabídku a zvolte tisk (print). Nadto lze samozřejmě dialogové okno s nabídku tisku zobrazit i s pomocí klávesnice jestliže současně stiknete CTRL+P. Nastavte parametry tisku (formát papíru (A5 nebo A4), okraje, zdroj papíru, záhlaví a zápatí, kvalitu papíru, měřítko a nebo orientace papíru (na výšku x na šířku / Portrait nebo Landscape)). Povedl se zmiňovaný postup? Jestliže ano, nezbývá než gratulovat. V případě že se nezadařilo obrázek vytisknout a nevíte jak pokračovat, tak se obraťte na někoho zkušenějšího.

Dostupné ve formátu:

Omalovánka kocour k tisku na A4

Omalovánka kocour je v kategorii Zvířata

Home page obsahující rozcestník na další zajímavé obrázky ke stáhnutí pro nejmenší děti zdarma.

Zavřít okno prohlížeče