Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kocour k obarvování pro holčičky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC.Omalovánka kocour je zadarmo ke stažení.


Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Existuje vícero odlišných způsobů jak vytisknout obrázek kocouru. Ale my popisujeme na našich stránkách jen dva nejčastější postupy. Postup závisí na typu použitého prohlížeče (Chromium, Chrome, Internet explorer atd.) a operačního systému. 1. možnost je asi nejlehční. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek a zvolte "Uložit obrázek jako...". Po stažení na disk počítače omalovánku otevřete v prohlížeči obrázků nebo v grafickém editoru a odtud obrázek vytiskněte. Před tiskem lze též provést úpravy samotného obrázku. Další možnost je tisknout přímo z webového browseru. Stisknutím pravého tlačítka myši vyvolejte nabídku a z té zvolte tisk (print). Nadto lze samozřejmě dialogové okno s nastavením tisku spustit i za pomoci kláves při stisku kláves CTRL+P. Nastavte konfiguraci tiskové úlohy (zdroj papíru, okraje, záhlaví a zápatí, orientace papíru (na výšku x na šířku / Portrait nebo Landscape), kvalitu papíru, formát papíru (A5 nebo A4) nebo měřítko). Povedl se vám tisk obrázku kocouru? Pakliže ano, tak vám upřímně gratulujeme. Pokud se tisk nezdařil a nevíte co dál, pak se zkuste obrátit na technicky zdatnějšího známého.

Dostupné ve formátu:

Omalovánka kocour k tisku na A4

Omalovánka kocour je v kategorii Zvířata

Home page obsahující rozcestník na další omalovánky k tisku pro nejmenší děti zdarma.

Zavřít okno prohlížeče