Nej pět


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kuchaři k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená Kuchaři ke kreslení pro starší děti. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytištění, k tisku, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, domalovánky, Kuchaři, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, Lidé, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuchaři k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kuchaři je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, pastelové tužky, temperové barvy anebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Kuchaři lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kuchaři má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Zootropolis, IronMan, Lego, Šmoulové nebo Zvonilka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: auta, kočka, miminko, dinosauři nebo též psi. Nechť omalovánka s Kuchaři přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů