Top obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuchaři zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Kuchaři k vybarvení pro předškoláky. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, k vytištění, Kuchaři, k tisku, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Lidé

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuchaři k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Kuchaři je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, tužky, fixky nebo také voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku Kuchaři lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kuchaři má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například grafitové tužky, uhly či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek případně různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Krteček, Požárník Sam, Tlapková patrola, Sněhurka nebo též Tarzan. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, hasiči, princezna a princ, houby nebo sněhulák. Ať omalovánka Kuchaři přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů