Nejlepší


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuchaři k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Kuchaři k obarvování pro holky. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, k tisku, omalovánky, omalovánka, zadarmo, elektronické omalovánky, k vytištění, pro děti, domalovánky, ke stažení, Kuchaři, zdarma, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuchaři k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kuchaři je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, grafitové tužky, umělecké tužky a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro učitelky fakt mnoho Omalovánku Kuchaři lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kuchaři má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskovky, olejové pastely nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Doba ledová, Petr Pan, Frozen a Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, houby, auto, miminko nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kuchaři.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů