Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuchaři zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Kuchaři k vybarvení pro děti. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, obrázky, online, Lidé, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, zdarma, Kuchaři

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuchaři k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kuchaři je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, temperové barvy, voskovky, propisovací tužky či pastelové tužky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Kuchaři lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Kuchaři má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, temperové barvy nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy pes Pluto, Bezzubka, Littlest Pet Shop, Méďa Béďa nebo také Mašinka Tomáš. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, loď, plachetnice, dinosauři a auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kuchaři.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů