Nejoblíbenější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuchaři zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Kuchaři k obarvení pro děti. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Kuchaři, zdarma, k tisku, Lidé, k vytisknutí, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kuchaři k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kuchaři je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, voskovky, voskové tužky, křídy anebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kuchaři lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kuchaři má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například fixy, voskovky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, čísla nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Pocahontas, Hot Wheels, Život brouka a Bambi. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, liška, drak, auto případně loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Kuchaři.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů