Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kuchaři k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Kuchaři ke kreslení pro malá děcka. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: domalovánky, vymalovánky, zadarmo, Kuchaři, obrázky, Lidé, k vytisknutí, k vybarvení, online, zdarma, k tisku, ke stažení, omalovánky, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuchaři k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kuchaři je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pera, grafitové tužky, umělecké tužky nebo také vodové barvy. Možností je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kuchaři lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kuchaři má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pera a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, různá zvířátka a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, květiny nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy panenka Winx, Fifi z Květíkova, Petr Pan, Požárník Sam případně Ferda mravenec. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, piráti, draci, lokomotiva nebo auta. Nechť omalovánka s Kuchaři přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů