Nej obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuchaři k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Kuchaři k obarvení pro naše zlatíčka. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, omalovánka, ke stáhnutí, Lidé, vymalovánky, k vytisknutí, online, k vytištění, elektronické omalovánky, pro děti, dětské obrázky, obrázek, Kuchaři

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuchaři k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Kuchaři je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, křídy, fixky nebo též temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kuchaři lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Kuchaři má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, pastelové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, čísla případně sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Lego, Krtek, Panenka Barbie, Želvy Ninja a Avatar. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, mašinka, netopýr, astronaut či princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kuchaři líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů