Omalovánka kocour k vytisknutí na A4

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kocour k vybarvení pro holky. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC.Omalovánka kocour je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka kocour k vytisknutí na A4

Existuje vícero odlišných způsobů jak vytisknout omalovánku kocouru. Ale my popisujeme na našich stránkách jen dva nejčastější postupy. Správný postup závisí na typu použitého webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer, Chromium atd.) a operačního systému. První možnost se nabízí po kliku pravým tlačítkem myši na obrázek a zvolení "Uložit obrázek jako...". Po uložení na počítačový disk obrázek otevřete v prohlížeči obrázků nebo v grafickém editoru a odtud omalovánku vytiskněte. V grafickém programu můžete samozřejmě obrázek před tiskem upravit k obrazu svému. Další možnost je tisknout přímo z internetového browseru. Stisknutím pravého tlačítka myši vyvolejte nabídku a z té zvolte tisk (print). Kromě toho lze též tiskový formulář spustit i za pomoci kláves jestliže současně stiknete CTRL+P. Nastavte konfiguraci tisku (zdroj papíru, okraje, orientace papíru (na výšku x na šířku / Portrait nebo Landscape), záhlaví a zápatí, měřítko, formát papíru (A4 nebo A5) nebo také kvalitu papíru). Zadařilo se? Jestliže ano, tak se vrhněte do vybarvování kocouru. Jestli se tisk nezdařil a jste v koncích, pak se zkuste obrátit na technicky zdatnějšího známého.

Dostupné ve formátu:

Omalovánka kocour k tisku na A5

Omalovánka kocour je v kategorii Zvířata

Home page obsahující rozcestník na další pěkné obrázky k vybarvení pro nejmenší děti zdarma.

Zavřít okno prohlížeče