Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka golf k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem golf k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka golf je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Golf, k vytisknutí, obrázek, pro děti, online, Sport, k tisku, ke stažení, obrázky, k vybarvení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Golf k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s golfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, pera, umělecké tužky nebo též uhly. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku golf lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s golfem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Aladin, Fortnite, Gormiti a nebo U nás na farmě. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: miminko, sněhulák, loď, houby a auto. Nechť vám omalovánka s golfem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů