Top obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka golf k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem golf k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka golf je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytištění, Sport, k vybarvení, Golf, online, ke stažení, obrázky, obrázek, zdarma, k vytisknutí

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Golf k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s golfem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, uhlíky, pera anebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici široká škála. Obrázek golf lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s golfem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Gumídci, Frozen, Požárník Sam a Gormiti. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: pes, traktor, auto, lokomotiva s vagónky a Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s golfem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů