Nejvyhledávanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka golf k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená golf k obarvování pro učitelky. Omalovánka golf je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, zdarma, online, Sport, k vybarvení, pro děti, Golf, k tisku, k vytisknutí, obrázek, k vytištění

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Golf k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s golfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, vodové barvy, uhly, pastelové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici široká škála. Omalovánku golf lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s golfem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, vodové barvy nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé kytky nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Princezna a žabák, Teletubbies, Pat a Mat případně Marvel Rocket. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, mašinka, piráti, dinosauři či kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou golfa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů