Top pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka golf k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem golf k vybarvení pro učitelky. Omalovánka golf je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, online, pro děti, obrázky, k tisku, obrázek, ke stažení, Golf, Sport, k vytištění

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Golf k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s golfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, tempery, pastelové tužky nebo též voskové tužky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek golf lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s golfem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, uhlíky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, písmena, sporty a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, čísla a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Tlapková patrola, Superčarodějnice, U nás na farmě, Minecraft a nebo Gumídci. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, Santa Klaus, princezna, liška nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s golfem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů