Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka golf k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená golf k obarvování pro holčičky. Omalovánka golf je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: dětské obrázky, vymalovánky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Sport, omalovánka, Golf, omalovánky, online, domalovánky, pro děti, k vytištění, zadarmo

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Golf k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s golfem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, uhly, voskovky anebo vodové barvy. Možností je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku golf lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s golfem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, olejové pastely a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, různé sporty a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Na vlásku, Medvídek Pú, Kocour Garfield, Batman nebo též Gumídci. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, raketa, pes, drak a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou golf.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů