Doporučené


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka golf k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná golf k omalování pro kluky i holky. Omalovánka golf je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, Sport, online, obrázek, Golf, zdarma, k vybarvení, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytištění, k vytisknutí

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Golf k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s golfem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, fixky, propisovací tužky nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku golf lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s golfem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, akrylové barvy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jídla a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Madagaskar, Avatar, Roblox, Bořek stavitel anebo Krtek. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, psi, traktor, koně a piráti. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka golfa bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů