Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka unicorn k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem unicorn k vybarvení pro větší děti. Omalovánka unicorn je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Unicorn - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Unicorn - A5            Omalovánka - Unicorn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Unicorn patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, ke stažení, k tisku, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytištění, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky

Obrázek k vybarvení Unicorn k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s unicornem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, voskové tužky, uhly a křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku unicorn lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s unicornem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pera, olejové pastely nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, různé sporty a pochopitelně i unicorn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Power Rangers, Medvídek Pú, Krteček či Hello Kitty. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, princezna a princ, sněhulák, liška anebo lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem unicorn.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů