Doporučujeme


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka notebook k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná notebook k obarvování pro děti. Omalovánka notebook je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Notebook, obrázky, pro děti, k vybarvení, obrázek, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, zdarma, Ostatní, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Notebook k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s notebookem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, pera, akrylové barvy případně vodové barvy. Možností je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku notebook lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s notebookem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, voskovky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Pixel art, Lego, Červená Karkulka nebo Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, hasiči, draci, mašinka nebo též auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem notebook.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů