Doporučené


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka notebook k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem notebook k obarvování pro děti. Omalovánka notebook je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Notebook, online, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, Ostatní, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Notebook k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s notebookem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, uhlíky, zvýrazňovače případně fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky fakt mnoho Obrázek notebook lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s notebookem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, křídy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Anna a Elsa, Bakugan, Krteček anebo Lví král. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, čert, dinosauři, hasiči a raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku notebook.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů