Nej omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka notebook k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená notebook k obarvení pro děti. Omalovánka notebook je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Notebook, k vytištění, Ostatní, online, zdarma, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Notebook k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s notebookem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, akrylové barvy, vodové barvy případně fixky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku notebook lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s notebookem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, umělecké tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Barbie, Hello Kitty, Bezzubka a Locika. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, vláček, princezna, princezna nebo také Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou notebook.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů