Doporučené


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka notebook k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem notebook k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka notebook je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázky, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, online, pro děti, k vytisknutí, Notebook, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Notebook k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s notebookem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, olejové pastely, křídy, zvýrazňovače nebo též fixy. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku notebook lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s notebookem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, olejové pastely nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Stašpytlík, IronMan, Scooby Doo, U nás na farmě a nebo Princezna a žabák. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, loď, houby anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou notebook.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů