Top šest


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka notebook k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem notebook k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka notebook je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Notebook, domalovánky, omalovánka, Ostatní, zdarma, k vytištění, k vybarvení, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, online, omalovánky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Notebook k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s notebookem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, olejové pastely, umělecké tužky a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku notebook lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s notebookem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskovky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, hudební nástroje nebo též květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Pat a Mat, Piráti z Karibiku, Littlest Pet Shop, Grinch nebo Malá mořská víla. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, pes, loď, auta nebo také raketa. Ať si vaše dítě užije obrázek notebooku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů