Doporučujeme


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka notebook k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem notebook k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka notebook je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Notebook - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Notebook - A5            Omalovánka - Notebook - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Notebook patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytisknutí, online, ke stažení, obrázek, Ostatní, obrázky, Notebook, pro děti, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Notebook k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s notebookem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, křídy, grafitové tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku notebook lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s notebookem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i notebook :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lego, Pat a Mat, Na vlásku, Včelka Mája či Tarzan. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, Popeláři, čert a nebo princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek notebooku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů