Nej obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koupající se slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená koupající se slon ke kreslení pro školáky. Omalovánka koupající se slon je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koupající se slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Koupající se slon - A5            Omalovánka - Koupající se slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koupající se slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánka, obrázek, Zvířata, Koupající se slon, omalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, dětské obrázky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Koupající se slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s koupajícím se slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, voskové tužky, uhlíky nebo pera. Malovacích potřeb je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku koupající se slon lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s koupajícím se slonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, sporty, zvířata a pochopitelně i koupající se slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy jídel a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Peter Pan, Tlapková patrola, Marvel Rocket a Pan Včelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: auto, auta, astronaut, dinosauři případně čert. Ať si vaše dítě užije obrázek koupajícího se slonu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů