Navigace
» Home page
» Partneři
» Kontakt
» Pro děti
» Online
Nejstahovanější


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s nemocným pejskem

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koupající se slon k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem koupající se slon k obarvení pro malé caparty. Omalovánka koupající se slon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koupající se slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koupající se slon - A5            Omalovánka - Koupající se slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koupající se slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, k vytisknutí, online, domalovánky, dětské obrázky, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, omalovánka, obrázky, omalovánky, Zvířata, ke stažení, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Koupající se slon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s koupajícím se slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, akrylové barvy, zvýrazňovače a nebo olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek koupající se slon lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koupajícím se slonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, vodové barvy nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, sporty a pochopitelně i koupající se slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Příběh hraček, Křemílek a Vochomůrka, Lego friends, H2O: Stačí přidat vodu případně King Kong. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, lokomotiva s vagónky, plachetnice, čert nebo též princezna. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka koupajícího se slonu bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů