Výběr obrázků


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koupající se slon zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná koupající se slon k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka koupající se slon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koupající se slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Koupající se slon - A5            Omalovánka - Koupající se slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koupající se slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, Koupající se slon, online, zdarma, ke stažení, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Koupající se slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s koupajícím se slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, pera, akrylové barvy či vodové barvy. Možností je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku koupající se slon lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s koupajícím se slonem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i koupající se slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, sporty nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Astroboy, Kniha džunglí, Roblox, Pošťák Pat nebo též Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, draci, astronaut, lokomotiva a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou koupající se slon.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů