Top obrázky


Obrázek jukeboxu

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka koupající se slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem koupající se slon k obarvení pro učitelky. Omalovánka koupající se slon je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koupající se slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Koupající se slon - A5            Omalovánka - Koupající se slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koupající se slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, zadarmo, Zvířata, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky, k tisku, obrázek, ke stáhnutí, online, zdarma, dětské obrázky, omalovánky, Koupající se slon

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Koupající se slon k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s koupajícím se slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, propisovací tužky, temperové barvy, grafitové tužky a křídy. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku koupající se slon lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s koupajícím se slonem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, propisovací tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i koupající se slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy jídel a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Batman, Rexík, Bezzubka a nebo Hledá se Nemo. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: pes, lokomotiva, astronaut, auta či miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s koupajícím se slonem.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů