Výběr obrázků


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bílý žralok zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná bílý žralok k obarvování pro dospělé. Omalovánka bílý žralok je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázek, pro děti, Zvířata, ke stažení, obrázky, omalovánka, k vybarvení, Bílý žralok, online, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s bílým žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, fixy, umělecké tužky anebo tempery. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku bílý žralok lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bílým žralokem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, voskové tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zvířata či kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Kniha džunglí, Gumídci, Želvy Ninja, pes Pluto a Království lesních strážců. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, piráti, pes, lokomotiva s vagónky nebo hasiči. Nechť vám omalovánka s bílým žralokem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů