Nej omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená bílý žralok k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka bílý žralok je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, Bílý žralok, Zvířata, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bílý žralok k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s bílým žralokem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, temperové barvy, umělecké tužky, voskové tužky a nebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku bílý žralok lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s bílým žralokem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, temperové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, sporty, rostliny a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, princezna Sofie, Méďa Béďa, Superman či Spongebob. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, mašinka, koně, lokomotiva nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou bílý žralok.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů