Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem bílý žralok ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka bílý žralok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytištění, obrázky, k tisku, Bílý žralok, online, zdarma, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bílý žralok k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bílým žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Obrázek bílý žralok lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s bílým žralokem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, umělecké tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Angry birds, Medvídek Pú, Fortnite, Tlapková patrola anebo Avatar. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, princezna, astronaut, sněhulák nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku bílý žralok.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů