Nej omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná bílý žralok ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka bílý žralok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, online, k vytištění, k tisku, Bílý žralok, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bílý žralok k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s bílým žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely, propisovací tužky nebo též umělecké tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku bílý žralok lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s bílým žralokem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, zvýrazňovače nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Lví král, Lion King, Šmoulové, Superčarodějnice a Marvel Rocket. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, houby, netopýr, hasiči nebo také dinosauři. Ať omalovánka bílý žralok přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů