Top šest


Obrázek s elfem k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bílý žralok k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná bílý žralok ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka bílý žralok je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, online, obrázky, k vytištění, Zvířata, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánky, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bílý žralok k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bílým žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, fixky, pastelky anebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku bílý žralok lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s bílým žralokem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, čísla nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Grinch, Méďa Béďa, My little pony, Bob a Bobek či Pokémon. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, kočka, netopýr nebo slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem bílý žralok.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů