Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem bílý žralok k omalování pro kluky. Omalovánka bílý žralok je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, online, obrázky, k vytištění, k tisku, ke stažení, Bílý žralok, zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Bílý žralok k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s bílým žralokem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, voskovky, zvýrazňovače nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku bílý žralok lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bílým žralokem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pastelky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, různé sporty a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmenka případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lego, Bambi, Angelína balerína, Tom a Jerry a Marvel Rocket. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auta, houby, piráti a liška. Ať vám omalovánka bílý žralok přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů