Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bílý žralok k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem bílý žralok k obarvování pro chlapečky. Omalovánka bílý žralok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, domalovánky, obrázky, Bílý žralok, ke stažení, pro děti, dětské obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vytištění, zadarmo, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s bílým žralokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, umělecké tužky, fixy, voskové tužky a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku bílý žralok lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bílým žralokem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, umělecké tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, sporty a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ninjago, Kim Possible, Rio, Harry Potter nebo též Krteček. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: mašinka, astronaut, auto, astronaut a drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s bílým žralokem líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů