Výběr obrázků


Obrázek skůtru k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená bílý žralok k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka bílý žralok je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, pro děti, ke stažení, online, k vytisknutí, zdarma, Bílý žralok, k vybarvení, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s bílým žralokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, fixky, fixy nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek bílý žralok lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bílým žralokem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Doba ledová, Šmoulové, U nás na farmě, Ninjago a princezna Sofie. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: princezna, liška, slon, miminko nebo též sněhulák. Nechť vám omalovánka s bílým žralokem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů