Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bílý žralok k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem bílý žralok k obarvování pro ženy. Omalovánka bílý žralok je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, k vytisknutí, omalovánka, domalovánky, dětské obrázky, Bílý žralok, vymalovánky, k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Bílý žralok k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s bílým žralokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, pera, voskovky a nebo fixy. Pomůcek na malování je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku bílý žralok lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s bílým žralokem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, akrylové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, druhy jídel a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Myška Minie, Blesk McQueen, Power Strangers, Angelína balerína nebo Madagaskar. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: kočka, princezna a princ, čert, lokomotiva s vagónky a astronaut. Užijte si omalovánku bílého žraloku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů