Doporučujeme


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem bílý žralok k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka bílý žralok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bílý žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bílý žralok - A5            Omalovánka - Bílý žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bílý žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, zdarma, ke stažení, Bílý žralok, k vytištění, online, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, k tisku, obrázky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Bílý žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s bílým žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, umělecké tužky, pastelové tužky, olejové pastely a akrylové barvy. Možností je dnes pro malá děcka fakt mnoho Obrázek bílý žralok lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bílým žralokem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, umělecké tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i bílý žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Harry Potter, Méďa Béďa, Spiderman, Furby a nebo Paw patrol. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, princezna, houby nebo též Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování bílého žraloku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů