Nej pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka babizna k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem babizna k vybarvení pro holky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánky, Babizna, domalovánky, vymalovánky, Lidé, zadarmo, omalovánka, obrázek, obrázky, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babizna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s babiznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, křídy, grafitové tužky nebo také tužky. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku babizna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s babiznou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, pera a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, hudební nástroje a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Hot Wheels, Plants vs. Zombies, My little pony, Princezna Leonora a nebo Ratatouille. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, liška, miminko, auta či auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s babiznou líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů