Výběr omalovánek


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka babizna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená babizna k obarvování pro holky i kluky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, obrázky, zdarma, Lidé, pro děti, k tisku, ke stažení, k vytištění, Babizna

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babizna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s babiznou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, fixky, voskové tužky nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici celá škála. Omalovánku babizna lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s babiznou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, druhy sportů a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy princezna Sofie, Power Strangers, Kocour Garfield, Shimmer a Shine případně Avengers. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, vláček, koně, netopýr či čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s babiznou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů