Top šest


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka babizna k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem babizna k obarvení pro učitelky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, vymalovánky, zadarmo, domalovánky, obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Babizna, ke stáhnutí, pro děti, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babizna k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s babiznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, olejové pastely, pastelky případně zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku babizna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s babiznou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, pohádkové postavy nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Doba ledová, Grinch, Plamínek a čtyřkoláci nebo Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: hasiči, sněhulák, astronaut, lokomotiva a nebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem babizna.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů