Nejstahovanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka babizna k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem babizna k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Babizna, Lidé, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Babizna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s babiznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, uhlíky, fixy nebo též umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek babizna lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s babiznou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, olejové pastely a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Rumcajs, Avengers, Fortnite nebo také Hledá se Nemo. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: plachetnice, netopýr, čert, princezna případně pes. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka babizny bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů