Nejhledanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka babizna k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem babizna k omalování pro malé i větší děti. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k tisku, obrázek, k vytištění, Lidé, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázky, k vybarvení, Babizna, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babizna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s babiznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, uhlíky, pera a tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek babizna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s babiznou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhly nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různé kytky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Littlest Pet Shop, Pat a Mat, Příšerky s.r.o. a nebo Lion King. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, dinosauři, piráti, drak anebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s babiznou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů