Nej obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka babizna k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem babizna k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázek, Babizna, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, Lidé, pro děti, obrázky, k vytištění, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babizna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s babiznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, akrylové barvy, tempery a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku babizna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s babiznou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskové tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, zvířata a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, postavy z pohádek případně různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Pixel art, Pocahontas, Indiana Jones a Flintstoneovi. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: drak, piráti, liška, miminko nebo Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s babiznou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů