Top šest


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka babizna k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem babizna k obarvení pro holčičky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, omalovánka, Babizna, pro děti, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, obrázek, Lidé, obrázky, domalovánky, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babizna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s babiznou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, zvýrazňovače, grafitové tužky, temperové barvy a fixy. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku babizna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s babiznou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, sporty a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířata anebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, My little pony, Kráska a zvíře, Mimoni a nebo Hulk. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: psi, mašinka, auto, miminko nebo též kočka. Nechť vám omalovánka s babiznou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů