Top pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka babizna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem babizna k vybarvování pro nejmenší děti. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Babizna, obrázek, k tisku, k vytištění, Lidé, k vybarvení, obrázky, online, k vytisknutí, pro děti, zdarma, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babizna k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s babiznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače, tužky či temperové barvy. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce fakt mnoho Obrázek babizna lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s babiznou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Princezna a žabák, Lví král, Shimmer a Shine anebo Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, koně, auta, loď případně psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem babizna.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů