Nej obrázky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Jahody k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Jahody je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, Jahody, k vytisknutí, zdarma, online, k tisku, ke stažení, Květiny, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Jahody je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, křídy, akrylové barvy nebo také propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Jahody lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Jahody má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například umělecké tužky, fixy a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, druhy jídel a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jednotlivá zvířata případně písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Kačer Donald, Madagaskar, Pixel art nebo též Rumcajs. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: miminko, raketa, čert, auto a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování Jahody.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů