Doporučené


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Jahody k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka Jahody je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytištění, online, k vytisknutí, Květiny, Jahody, ke stažení, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Jahody je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, fixy, pastelové tužky nebo také olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Jahody lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Jahody má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, fixky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy sportů nebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Scooby Doo, Madagaskar, Ninjago či Tarzan. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, princezna, auto nebo též koně. Nechť omalovánka s Jahody přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů