Výběr obrázků


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Jahody k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka Jahody je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, Jahody, Květiny, k vytisknutí, zdarma, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Jahody je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, vodové barvy, grafitové tužky nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Jahody lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Jahody má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například propisovací tužky, tempery případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy automobilů a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bambi, Kačer Donald, U nás na farmě, Ninjago a Kuře Calimero. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, houby, kočka, dinosauři anebo hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Jahody bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů