Výběr obrázků


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jahody zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Jahody k vybarvování pro tatínky. Omalovánka Jahody je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zadarmo, Jahody, obrázek, dětské obrázky, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytisknutí, online, k vybarvení, omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, pro děti, vymalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Jahody je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, grafitové tužky, voskové tužky případně tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Jahody lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Jahody má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, vodové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmenka, různé sporty a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy ptáků a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Furby, Kniha džunglí, Kamarád Timmy, Lví hlídka nebo také Spongebob. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, netopýr, houby, hasiči a piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Jahody.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů