Nejstahovanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená Jahody ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Jahody je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázky, Jahody, Květiny, k vytištění, obrázek, pro děti, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Jahody je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, křídy, propisovací tužky, pastelové tužky a nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Jahody lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Jahody má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tempery, křídy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Angry birds, Marvel Rocket, Alf či Brawl stars. Je však náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, pes, auto, raketa nebo také vláček. Ať vám omalovánka Jahody přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů