Výběr obrázků


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jahody zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem Jahody k vybarvení pro chlapce. Omalovánka Jahody je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Květiny, omalovánka, zadarmo, dětské obrázky, Jahody, obrázek, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, k vytištění, omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Jahody je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, zvýrazňovače, vodové barvy a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro učitelky fakt mnoho Obrázek Jahody lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Jahody má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, olejové pastely anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, hudební nástroje a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Rumcajs, Rio, Hledá se Nemo a Život brouka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, liška, auta, slon a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Jahody.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů