Výběr omalovánek


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná Jahody k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka Jahody je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Jahody, k vytištění, online, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k tisku, obrázek, Květiny, zdarma, k vybarvení, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Jahody je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tužky, grafitové tužky, olejové pastely nebo pera. Potřeb na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku Jahody lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Jahody má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, kytky a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Superman, Lego, Pocahontas, Madagaskar a Tlapková patrola. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: drak, princezna, mašinka, kočka nebo též traktor. Nechť omalovánka s Jahody přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů