Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jahody zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Jahody k omalování pro holčičky. Omalovánka Jahody je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, Květiny, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, ke stažení, online, obrázek, vymalovánky, Jahody, k tisku, k vytisknutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Jahody je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, voskovky, uhly nebo také zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Jahody lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Jahody má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, písmenka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Scooby Doo, Lego, Brawl stars případně Včelka Mája. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, houby, loď anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Jahody.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů