Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Jahody ke kreslení pro školáky. Omalovánka Jahody je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, k vytištění, Květiny, omalovánky, k tisku, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Jahody k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Jahody je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, olejové pastely, tužky nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Jahody lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Jahody má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, temperové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Marvel Rocket, Littlest Pet Shop, Rumcajs a nebo Jak vycvičit draka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, drak, sněhulák, lokomotiva s vagónky nebo též Popeláři. Ať si vaše dítě užije omalovánku Jahody.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů