Nejlepší


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrošík k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná hrošík k omalování pro kluky. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, domalovánky, zdarma, k tisku, omalovánka, obrázky, zadarmo, k vytištění, vymalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, Hrošík, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hrošíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, voskové tužky, akrylové barvy či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hrošík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hrošíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, květiny nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Trollové, Spongebob, Ratatouille, Dumbo a IronMan. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva, houby, astronaut a raketa. Užijte si omalovánku hrošíka, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů