Výběr obrázků


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem hrošík k omalování pro dívky i chlapce. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Hrošík, k tisku, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Zvířata, k vytištění, online, k vybarvení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hrošíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, uhlíky, pastelové tužky, tempery či voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky opravdu mnoho. Omalovánku hrošík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hrošíkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, uhlíky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy jídel, čísla a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, písmena a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Brawl stars, Kocour Garfield, Avatar, Jak vycvičit draka a nebo Ninjago. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, vláček, princezna a princ, dinosauři a astronaut. Nechť vám omalovánka s hrošíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů