Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená hrošík ke kreslení pro chlapce. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázek, Hrošík, k vytištění, Zvířata, pro děti, online, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hrošíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, propisovací tužky, umělecké tužky anebo křídy. Možností je dnes pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku hrošík lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s hrošíkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířátka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mimoni, Bambi, Hledá se Nemo, Gumídci případně Anna a Elsa. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: houby, traktor, lokomotiva s vagónky, auto nebo též hasiči. Ať omalovánka hrošík přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů