Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrošík zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem hrošík k obarvování pro malé caparty. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Hrošík, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vytištění, pro děti, vymalovánky, obrázek, Zvířata, domalovánky, dětské obrázky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hrošíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, fixy, grafitové tužky a nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku hrošík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hrošíkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhlíky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, písmena a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy automobilů a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Na vlásku, Monster High, Krteček nebo také Ledové království. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: auto, auta, princezna, drak a traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hrošíkem.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů