Nejvyhledávanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem hrošík k obarvování pro kluky i holky. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, ke stažení, Zvířata, Hrošík, k vytisknutí, obrázek, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrošík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s hrošíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, propisovací tužky, umělecké tužky případně fixy. Možností je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek hrošík lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hrošíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, vodové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, rostliny nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Myška Minie, Lví král, Ledové království, Kniha džunglí a Šmoulové. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, psi, Santa Klaus, Popeláři anebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hrošíkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů