Nejhledanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem hrošík k omalování pro chlapce i dívky. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, zdarma, Zvířata, obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění, Hrošík, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hrošíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, fixy, fixky nebo také vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hrošík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hrošíkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například pastelky, pastelové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bezzubka, Superman, Tlapková patrola, Paw patrol anebo Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, traktor, sněhulák a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hrošík.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů