Nejhledanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná hrošík k obarvení pro školáky. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, domalovánky, Hrošík, zdarma, k vybarvení, Zvířata, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, k vytištění, obrázek, obrázky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrošík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s hrošíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, voskovky, zvýrazňovače, křídy anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku hrošík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hrošíkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, voskovky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířátka nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Power Strangers, Adiboo, Prasátko peppa, Bugs Bunny nebo také Na vlásku. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, Popeláři, koně, traktor nebo též drak. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka hrošíka bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů