Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem hrošík k omalování pro děti. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, Zvířata, Hrošík, zdarma, ke stažení, pro děti, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hrošíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, pera, temperové barvy a nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek hrošík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hrošíkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například grafitové tužky, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky či písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Šmoulové, Alf, Popelka, Kim Possible a Ferda mravenec. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, raketa, čert, koně nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrošíka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů