Výběr obrázků


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem hrošík k obarvování pro seniory. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, Hrošík, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázek, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrošík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hrošíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, olejové pastely, pastelky, fixky a akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro puberťáky fakt mnoho Omalovánku hrošík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s hrošíkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, olejové pastely případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zvířata nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Stašpytlík, Tlapková patrola, Kniha džunglí nebo také Sněhurka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stažení jsou: psi, kočka, liška, vláček či plachetnice. Nechť vám omalovánka s hrošíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů