Nej omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka hrošík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem hrošík k omalování pro předškolní děti. Hrošík vypadá roztomile, ale skutečný hroch je velmi nebezpečné zvíře. Omalovánka hrošík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrošík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrošík - A5            Omalovánka - Hrošík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrošík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Zvířata, obrázky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, online, pro děti, Hrošík, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrošík k vytištění pro děti

Omalovánka s hrošíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, temperové barvy, voskové tužky nebo také olejové pastely. Možností je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hrošík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hrošíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i hrošíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, rostliny či druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Equestria Girls, Kung Fu Panda, Alenka v říši divů, Flintstoneovi a Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, auta, hasiči, princezna a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hrošíkem líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů