Nejstahovanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka raketka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem raketka k obarvení pro malé caparty. Omalovánka raketka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Raketka, Vesmír, obrázky, ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, online, zdarma, pro děti, omalovánka, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázek, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s raketkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhlíky, temperové barvy, tempery anebo propisovací tužky. Možností je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku raketka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s raketkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Spiderman, Zvonilka, Kouzelná beruška a černý kocour nebo též Lví hlídka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, auto, drak, sněhulák případně raketa. Nechť omalovánka s raketkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů