Nejstahovanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem raketka k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka raketka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázek, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázky, Vesmír, k tisku, online, k vytisknutí, Raketka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s raketkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, vodové barvy, uhlíky nebo též voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku raketka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s raketkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, voskové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, rostliny a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Princezna a žabák, Popelka, Mašinka Tomáš, Spongebob či Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, dinosauři, auto, princezna a princ a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou raketka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů