Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka raketka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná raketka k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka raketka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, Vesmír, obrázky, k vytisknutí, zdarma, Raketka, k vytištění, k vybarvení, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s raketkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, tužky, grafitové tužky či fixy. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku raketka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s raketkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, vodové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, kytky nebo též lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Život brouka, Duhová nevěsta, Medvídek Pú, Bugs Bunny a princezna Sofie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: traktor, miminko, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky nebo raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku raketky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů