Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka raketka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná raketka k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka raketka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, omalovánky, online, k vytištění, k vytisknutí, Vesmír, ke stáhnutí, dětské obrázky, domalovánky, vymalovánky, zdarma, zadarmo, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s raketkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, fixky, pera a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro ženy opravdu mnoho. Omalovánku raketka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s raketkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelky, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, zvířata a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje nebo také kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Na vlásku, Panenka Barbie, Krtek, Fortnite nebo též Gormiti. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, kočka, vláček, netopýr případně plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou raketka.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů