Nejhledanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná raketka k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka raketka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázky, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti, Raketka, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s raketkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, tempery, uhly a fixky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku raketka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s raketkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, lidské profese a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Ledové království, Lego příběh, Krteček, Shrek nebo Pat a Mat. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, auta, koně, slon anebo dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem raketka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů