Nejlepší


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka raketka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem raketka k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka raketka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánky, Vesmír, obrázky, online, k vytisknutí, k tisku, Raketka, zdarma, elektronické omalovánky, obrázek, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s raketkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pera, křídy, akrylové barvy případně fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek raketka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s raketkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, pera a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Rexík, Toy Story, Malá mořská víla a Fifi z Květíkova. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: princezna, miminko, pes, Popeláři nebo též koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s raketkou líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů