Doporučené


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka raketka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem raketka k omalování pro dospělé. Omalovánka raketka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, obrázek, ke stažení, pro děti, zdarma, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Raketka, online, Vesmír, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Raketka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s raketkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, zvýrazňovače, voskovky nebo křídy. Možností je dnes pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku raketka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s raketkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, propisovací tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, jednotlivá zvířata, květiny a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kim Possible, Bratz panenky, Plamínek a čtyřkoláci, Ferda mravenec případně Furby. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: princezna, auto, kočka, vláček či liška. Věříme, že se vám obrázek raketky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů