Nejoblíbenější


Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka raketka k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem raketka k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka raketka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Raketka - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Raketka - A5            Omalovánka - Raketka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Raketka patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, zdarma, dětské obrázky, zadarmo, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, k vytištění, vymalovánky, Vesmír, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Raketka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s raketkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, fixy, grafitové tužky, akrylové barvy nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku raketka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s raketkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, fixy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířátka, květiny a pochopitelně i raketku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, různé kytky nebo též lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Rexík, Mimoni, Kouzelná beruška a černý kocour, Scooby Doo nebo Jonas Brothers. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, princezna a princ, psi, hasiči a miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s raketkou líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů