Doporučujeme


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná 2. kniha královská 10 k vybarvení pro předškoláky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k tisku, zdarma, obrázek, ke stažení, Bible a křesťanství, k vytištění, online, k vytisknutí, 2. kniha královská 10, k vybarvení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, uhlíky, uhly a nebo voskovky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku 2. kniha královská 10 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 10 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, grafitové tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, sporty anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Bratz panenky, Avatar, Marvel Rocket, Bakugan nebo také Kung Fu Panda. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, drak, princezna a princ, plachetnice a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů