Nej obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 10 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem 2. kniha královská 10 k obarvení pro školáky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, k vytištění, pro děti, 2. kniha královská 10, obrázky, Bible a křesťanství, k tisku, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, fixky, temperové barvy anebo voskovky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek 2. kniha královská 10 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 10 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. tempery, pastelové tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ledové království, Asterix a Obelix, pes Pluto, Rumcajs a nebo Plants vs. Zombies. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva, čert, slon a hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů