Doporučené


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 10 k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná 2. kniha královská 10 k vybarvení pro děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázek, obrázky, ke stažení, online, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, 2. kniha královská 10, k tisku, k vytištění, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, vodové barvy, uhlíky, voskové tužky či olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 10 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 10 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například uhly, vodové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, druhy automobilů a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Spiderman, Avatar, Krteček anebo Alf. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: kočka, drak, princezna a princ, princezna nebo též plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 10 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů