Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 10 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem 2. kniha královská 10 k obarvování pro holky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, zadarmo, k vytištění, dětské obrázky, k vybarvení, vymalovánky, obrázky, 2. kniha královská 10, k tisku, pro děti, omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 10 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s 2. kniha královská 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, uhly, fixy či voskové tužky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek 2. kniha královská 10 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 10 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, zaměstnání a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zaměstnání lidí anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Jak vycvičit draka, Gormiti, Červená Karkulka a Marvel Rocket. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, dinosauři, auta nebo také traktor. Nechť vám omalovánka s 2. kniha královská 10 přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů