Nejvyhledávanější


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 10 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem 2. kniha královská 10 k vybarvení pro chlapečky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, k tisku, domalovánky, ke stažení, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, obrázky, dětské obrázky, k vytištění, omalovánky, zdarma, k vybarvení, 2. kniha královská 10

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 10 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, temperové barvy, zvýrazňovače a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku 2. kniha královská 10 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 10 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, uhlíky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, květiny a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, rostliny nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Doba ledová, Sněhurka, Mašinka Tomáš, Hot Wheels a Piráti z Karibiku. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: kočka, auta, čert, princezna a princ či loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 10.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů