Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 10 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem 2. kniha královská 10 k omalování pro malá děcka. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vybarvení, online, obrázek, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázky, ke stažení, zdarma, 2. kniha královská 10

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 10 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, propisovací tužky, tužky a umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 10 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 10 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, peníze nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy ptáků, čísla a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, sporty případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Rio, Kim Possible, Tom a Jerry, Lion King nebo též Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, loď, pes, auta či psi. Nechť vám omalovánka s 2. kniha královská 10 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů