Nej obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 10 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 10 k obarvení pro seniory. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, 2. kniha královská 10, vymalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, Bible a křesťanství, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, k vybarvení, omalovánka, obrázky, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tužky, fixy, olejové pastely nebo též umělecké tužky. Možností je dnes pro nejmenší vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 10 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 10 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Avengers, Bořek stavitel, Superčarodějnice a Kung Fu Panda. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, dinosauři, lokomotiva, raketa nebo astronaut. Užijte si omalovánku 2. kniha královská 10, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů