Top omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek psa k tisku

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka domeček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem domeček k vybarvování pro malé děti. Omalovánka domeček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Domeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domeček - A5            Omalovánka - Domeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: omalovánky, k vytištění, ke stažení, obrázky, k tisku, dětské obrázky, online, ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, pro děti, Budovy, obrázek, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Domeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s domečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixky, tempery, temperové barvy a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku domeček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s domečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, fixky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, sporty a pochopitelně i domeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířata a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Pixel art, Angry birds, Včelka Mája a Lego. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, drak, houby, auta anebo koně. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka domečku bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů