Nejvyhledávanější


Obrázek štěněte

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka domeček zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem domeček k obarvování pro malé caparty. Omalovánka domeček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Domeček - A5            Omalovánka - Domeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánka, online, Domeček, Budovy, k tisku, k vybarvení, domalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Domeček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s domečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, voskovky, pera, fixy případně pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy k dispozici pestrá škála. Omalovánku domeček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s domečkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskovky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i domeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, kytky či různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Harry Potter, Roblox, Červená Karkulka a nebo Pixel art. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: auta, traktor, houby, auto anebo Popeláři. Ať vám omalovánka domeček přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů