Top pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka domeček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná domeček ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka domeček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Domeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Domeček - A5            Omalovánka - Domeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Budovy, obrázky, pro děti, obrázek, k tisku, ke stažení, online, k vytisknutí, Domeček, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Domeček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s domečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelky, akrylové barvy, voskovky a fixky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku domeček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s domečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, pastelky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, sporty, různé sporty a pochopitelně i domeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese případně zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Astroboy, Kačer Donald, Gumídci, Hledá se Nemo a Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: koně, astronaut, draci, houby a psi. Nechť vám omalovánka s domečkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů