Výběr omalovánek


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka domeček k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem domeček k obarvení pro větší děti. Omalovánka domeček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Domeček - A5            Omalovánka - Domeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, ke stáhnutí, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky, zdarma, Budovy, obrázek, online, Domeček, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Domeček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s domečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, propisovací tužky, uhlíky, křídy nebo též voskové tužky. Možností je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku domeček lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s domečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, propisovací tužky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i domeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, rostliny nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pocahontas, U nás na farmě, Čaroděj Modromír, Gormiti případně Tarzan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, sněhulák, hasiči, piráti a dinosauři. Nechť omalovánka s domečkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů