Nejoblíbenější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka domeček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem domeček k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka domeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domeček - A5            Omalovánka - Domeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, Budovy, k tisku, online, vymalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, ke stažení, k vybarvení, omalovánky, Domeček, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Domeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s domečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, tempery, propisovací tužky a nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek domeček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s domečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelové tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i domeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, kytky nebo též písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Doba ledová, Flintstoneovi, Avengers, Červená Karkulka a Pixel art. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: netopýr, drak, kočka, koně a princezna. Ať si vaše dítko užije malování domečku.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů