Top šest


Obrázek štěněte

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pták plameňák k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem pták plameňák k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka pták plameňák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták plameňák - A5            Omalovánka - Pták plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, Ptáci, vymalovánky, online, k tisku, ke stažení, obrázky, k vybarvení, pro děti, dětské obrázky, omalovánky, Pták plameňák, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pták plameňák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ptákem plameňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, temperové barvy, tužky anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro slečny k dispozici pestrá škála. Obrázek pták plameňák lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ptákem plameňákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, zvířátka a pochopitelně i pták plameňák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, rostliny nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Holly Hobbie, My little pony, Super Mario, Action man či Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: drak, auta, traktor, houby nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ptákem plameňákem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů