Nejoblíbenější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pták plameňák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem pták plameňák k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka pták plameňák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pták plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták plameňák - A5            Omalovánka - Pták plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, obrázky, obrázek, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k tisku, Ptáci, Pták plameňák, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pták plameňák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ptákem plameňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, voskové tužky, tempery, fixy nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku pták plameňák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ptákem plameňákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. křídy, voskové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, písmenka a pochopitelně i pták plameňák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Požárník Sam, Království lesních strážců, Budulínek, Avatar či Minecraft. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, lokomotiva, loď, auta anebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pták plameňák.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů