Top šest


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pilobřich k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná pilobřich k obarvování pro chlapce. Omalovánka pilobřich je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pilobřich - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pilobřich - A5            Omalovánka - Pilobřich - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pilobřich patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, ke stažení, obrázek, Zvířata, pro děti, zadarmo, online, elektronické omalovánky, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pilobřich k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pilobřichem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, tempery, fixky nebo také uhlíky. Možností je pro starší děti vskutku mnoho. Omalovánku pilobřich lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s pilobřichem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i pilobřich :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Legenda o Mulan, Bezzubka, Medvědí bratři, Rexík a Angry birds. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, houby, lokomotiva s vagónky, drak a liška. Nechť omalovánka s pilobřichem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů