Nej šest


Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pilobřich k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem pilobřich k vybarvení pro školáky. Omalovánka pilobřich je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pilobřich - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pilobřich - A5            Omalovánka - Pilobřich - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pilobřich patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, elektronické omalovánky, online, k tisku, vymalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánky, domalovánky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pilobřich k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s pilobřichem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, temperové barvy, křídy, uhly a nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku pilobřich lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s pilobřichem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, temperové barvy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různé kytky, lidské profese a pochopitelně i pilobřich :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lego friends, Stašpytlík, Bakugan, Anime nebo také Lví král. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: čert, drak, psi, hasiči nebo princezna. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka pilobřichu bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů