Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka pilobřich k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem pilobřich k obarvení pro chlapečky. Omalovánka pilobřich je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pilobřich - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pilobřich - A5            Omalovánka - Pilobřich - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pilobřich patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, Zvířata, k tisku, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázek, k vytištění, zdarma, Pilobřich, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pilobřich k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s pilobřichem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelky, pastelové tužky, voskovky a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku pilobřich lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pilobřichem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, pastelky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i pilobřich :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Doba ledová, Indiana Jones, Život brouka, Roblox nebo též Červená Karkulka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: traktor, astronaut, astronaut, auto či princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pilobřich.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů