Nejstahovanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka pilobřich k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená pilobřich k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka pilobřich je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pilobřich - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pilobřich - A5            Omalovánka - Pilobřich - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pilobřich patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, Zvířata, obrázky, obrázek, k tisku, k vybarvení, Pilobřich, pro děti, zdarma, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pilobřich k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pilobřichem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskovky, temperové barvy, uhlíky nebo křídy. Možností je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku pilobřich lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s pilobřichem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, voskovky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, kytky, druhy sportů a pochopitelně i pilobřich :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání a nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Aladin, Hledá se Nemo, Gormiti nebo také Doba ledová. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: draci, Santa Klaus, liška, čert a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pilobřichu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů