Výběr obrázků


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pilobřich k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem pilobřich k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka pilobřich je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pilobřich - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pilobřich - A5            Omalovánka - Pilobřich - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pilobřich patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Pilobřich, pro děti, zdarma, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, k tisku, k vybarvení, k vytištění, obrázky, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pilobřich k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s pilobřichem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhlíky, pastelky, křídy případně fixky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pilobřich lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s pilobřichem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tempery, uhlíky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, čísla a pochopitelně i pilobřich :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků a nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Život brouka, Batman, Ninjago, Panenka Barbie a Mašinka Tomáš. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, čert, piráti, hasiči a miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pilobřichem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů