Nej pět


Obrázek s elfem k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná Kniha Genesis 7 k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 7 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, online, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k tisku, Kniha Genesis 7

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 7 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, akrylové barvy, temperové barvy, fixky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 7 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 7 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tužky, akrylové barvy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, zvířátka a pochopitelně i Kniha Genesis 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Tarzan, IronMan, Červená Karkulka, Kačer Donald nebo též Scooby Doo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: traktor, astronaut, auta, netopýr a nebo vláček. Nechť vám omalovánka s Kniha Genesis 7 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů