Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Genesis 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Kniha Genesis 7 k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 7 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, online, obrázek, Kniha Genesis 7, k vybarvení, k vytištění, k tisku, ke stažení, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelové tužky, propisovací tužky, temperové barvy či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Genesis 7 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 7 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i Kniha Genesis 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, květiny případně sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Paw patrol, Monster High, Kamarád Timmy, Blesk McQueen nebo také Shimmer a Shine. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: koně, traktor, kočka, raketa a nebo dinosauři. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 7, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů