Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Kniha Genesis 7 k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 7 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k tisku, Bible a křesťanství, zdarma, ke stažení, k vybarvení, online, Kniha Genesis 7, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 7 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, tempery, pera či křídy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kniha Genesis 7 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 7 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, akrylové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Genesis 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, postavy z pohádek anebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Angry birds, Monster high, Mickey mouse, Tom a Jerry případně Harley Quinn. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, drak, houby, psi nebo též čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 7.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů