Výběr omalovánek


Omalovánka s vánočním stromem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rybář zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná rybář ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka rybář je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázek, online, pro děti, k vybarvení, Rybář, obrázky, k vytištění, k tisku, Lidé, k vytisknutí, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rybář k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s rybářem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, uhlíky, tempery či umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek rybář lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s rybářem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, různé kytky a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy ptáků nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Popelka, Ledové království, princezna Sofie případně Spongebob. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: koně, netopýr, pes, auto a lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka rybář přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů