Top pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rybář zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem rybář ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka rybář je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Rybář, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Lidé, k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Rybář k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s rybářem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, pastelky, umělecké tužky nebo také pera. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku rybář lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rybářem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, fixy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy ptáků či jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Equestria Girls, Monster high, Pat a Mat nebo též Křemílek a Vochomůrka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, auta, čert, kočka a princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem rybář.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů