Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rybář k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná rybář k obarvování pro malá děcka. Omalovánka rybář je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, zdarma, obrázky, omalovánka, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, k vybarvení, online, Rybář, ke stáhnutí, vymalovánky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Rybář k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s rybářem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, křídy, vodové barvy a fixy. Možností je dnes pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek rybář lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s rybářem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, pastelky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Méďa Béďa, Power Strangers, Asterix a Obelix, Lví hlídka a Superčarodějnice. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, piráti, čert, traktor a astronaut. Nechť omalovánka s rybářem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů