Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka rybář zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem rybář k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka rybář je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Rybář, online, obrázky, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rybář k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s rybářem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, pastelové tužky anebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky fakt mnoho Obrázek rybář lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s rybářem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, lidské profese a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, čísla nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Scooby Doo, Popelka, Toy Story a Gormiti. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, psi, lokomotiva, draci případně astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem rybář.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů