Nejoblíbenější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rybář k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem rybář k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka rybář je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Lidé, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, zdarma, obrázek, Rybář, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, online, domalovánky, k vytištění, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rybář k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rybářem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, pastelky, křídy případně vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku rybář lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s rybářem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tempery a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, květiny anebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Hulk, Popelka, Adiboo a Pejsek a kočička. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: piráti, princezna, pes, sněhulák či Popeláři. Nechť vám omalovánka s rybářem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů