Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rybář zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem rybář ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka rybář je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Rybář, pro děti, Lidé, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, online, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rybář k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s rybářem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, pera, akrylové barvy nebo voskovky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek rybář lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rybářem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, rostliny nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Plants vs. Zombies, Pošťák Pat, Bezzubka případně Želvy Ninja. Je ale nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, princezna, Santa Klaus, mašinka a nebo liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s rybářem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů