Top obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná svetr k vybarvování pro děti. Omalovánka svetr je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, ke stažení, online, zdarma, k tisku, obrázky, Svetr, k vytisknutí, pro děti, Oděvy, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s svetrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tužky, akrylové barvy, voskovky a fixky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Obrázek svetr lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s svetrem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, druhy jídel či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Madagaskar, Fifi z Květíkova, Littlest Pet Shop, Angelína balerína a nebo Ratatouille. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, raketa, houby, draci případně mašinka. Ať si vaše dítě užije obrázek svetru.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů