Top obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka svetr k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem svetr k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka svetr je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, dětské obrázky, omalovánka, zadarmo, obrázky, vymalovánky, zdarma, ke stáhnutí, omalovánky, k tisku, pro děti, elektronické omalovánky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s svetrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, akrylové barvy, uhlíky nebo též pastelové tužky. Možností je dnes pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku svetr lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s svetrem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmena a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Frozen, H2O: Stačí přidat vodu, Littlest Pet Shop, Tlapková patrola či Simpsonovi. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme k uložení jsou: auto, Popeláři, houby, lokomotiva s vagónky případně hasiči. Nechť vám omalovánka s svetrem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů