Výběr omalovánek


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka svetr k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem svetr k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka svetr je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k tisku, dětské obrázky, Svetr, ke stáhnutí, Oděvy, obrázek, ke stažení, vymalovánky, domalovánky, zdarma, pro děti, elektronické omalovánky, k vytištění, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s svetrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pastelky, olejové pastely, pera nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku svetr lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s svetrem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskové tužky, pastelky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, druhy automobilů či zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Avatar, Máša a medvěd, Bakugan, Včelka Mája nebo také Superman. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, lokomotiva s vagónky, raketa, houby a nebo plachetnice. Ať vám omalovánka svetr přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů