Nej omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná svetr ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka svetr je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, Svetr, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Oděvy, k tisku, k vytištění, pro děti, obrázky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s svetrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, uhlíky, tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku svetr lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s svetrem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, akrylové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka případně různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Pocahontas, Příšerky s.r.o., Bezzubka či Kuře Calimero. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: traktor, netopýr, slon, lokomotiva s vagónky a hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou svetr.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů