Nejstahovanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem svetr k obarvení pro nejmenší. Omalovánka svetr je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, zdarma, Svetr, obrázek, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánky, online, vymalovánky, pro děti, domalovánky, omalovánka, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s svetrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, fixy, fixky a nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku svetr lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s svetrem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhlíky, vodové barvy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Madagaskar, Prasátko peppa, Lví hlídka, Hannah Montana a Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: čert, houby, loď, traktor nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou svetr.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů