Top pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek štěněte

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená svetr k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka svetr je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, Svetr, online, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, Oděvy, ke stažení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s svetrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, fixy, zvýrazňovače, křídy nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek svetr lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s svetrem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jídla a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, Locika, Krteček, Simpsonovi nebo též Shimmer a Shine. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, psi, loď, čert anebo hasiči. Ať omalovánka svetr přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů