Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná svetr ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka svetr je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, obrázek, k vybarvení, Oděvy, k tisku, k vytisknutí, online, Svetr, ke stažení, obrázky, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Svetr k vytištění pro děti

Omalovánka s svetrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, pastelové tužky, voskovky a nebo akrylové barvy. Možností je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Obrázek svetr lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s svetrem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, fixy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Batman, Shrek, Equestria Girls a panenka Winx. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: houby, mašinka, princezna a princ, vláček nebo také draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou svetru.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů