Doporučujeme


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka svetr zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená svetr k obarvení pro starší děti. Omalovánka svetr je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Svetr - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svetr - A5            Omalovánka - Svetr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svetr patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: dětské obrázky, zdarma, zadarmo, ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, k vytištění, pro děti, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svetr k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s svetrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, zvýrazňovače, vodové barvy a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku svetr lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s svetrem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, kytky a pochopitelně i svetr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různá zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Budulínek, Super Mario, Kouzelná beruška a černý kocour, Zhu Zhu Pets nebo také Lady a Tramp. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: loď, dinosauři, piráti, slon nebo též draci. Věříme, že se vám obrázek svetru bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů