Nejstahovanější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem amonit k obarvování pro předškoláky. Omalovánka amonit je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Amonit, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, k tisku, pro děti, ke stažení, online, k vybarvení, Zvířata, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s amonitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, umělecké tužky, voskovky případně fixy. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku amonit lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s amonitem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, uhly a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, kytky nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Spongebob, Kung Fu Panda, Angry birds nebo Tom a Jerry. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: pes, drak, plachetnice, princezna a hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s amonitem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů