Výběr omalovánek


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem amonit k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka amonit je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, ke stažení, obrázek, online, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, Amonit

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s amonitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, zvýrazňovače, uhly nebo též fixy. Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku amonit lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s amonitem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různé kytky a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Madagaskar, Červená Karkulka, Krtek, Ferda mravenec a Hledá se Nemo. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, koně, princezna případně hasiči. Ať omalovánka amonit přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů