Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem amonit k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka amonit je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, obrázky, online, zdarma, pro děti, k vytištění, Amonit, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Amonit k vytištění pro děti

Omalovánka s amonitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, tempery, olejové pastely a nebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek amonit lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s amonitem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, uhlíky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, rostliny či kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Frozen, Peter Pan, Zvonilka, Locika anebo Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: liška, mašinka, hasiči, princezna a princ nebo auta. Ať si vaše dítko užije malování amonita.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů