Nejoblíbenější


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka amonit k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem amonit k vybarvení pro školáky. Omalovánka amonit je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, online, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánky, ke stažení, Zvířata, Amonit, k vytištění, obrázek, vymalovánky, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s amonitem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, uhly, propisovací tužky a fixy. Možností je dnes pro větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku amonit lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s amonitem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, kytky, sporty a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, čísla a nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rexík, Hulk, Duhová nevěsta, Tlapková patrola případně Bugs Bunny. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, lokomotiva, kočka, pes a slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou amonita.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů