Doporučujeme


Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná amonit k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka amonit je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, domalovánky, Amonit, omalovánky, k vytištění, ke stažení, vymalovánky, Zvířata, pro děti, k tisku, online, k vybarvení, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s amonitem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tužky, uhly, akrylové barvy a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky vskutku mnoho. Omalovánku amonit lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s amonitem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, písmena a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Kim Possible, Madagaskar, Prasátko peppa nebo také Příšerky s.r.o.. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, loď, mašinka, lokomotiva s vagónky či lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou amonit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů