Doporučené


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná amonit ke kreslení pro malé děti. Omalovánka amonit je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, ke stáhnutí, pro děti, domalovánky, ke stažení, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, Zvířata, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s amonitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, umělecké tužky, uhly anebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku amonit lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s amonitem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zaměstnání a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lion King, Lego, Brawl stars, IronMan nebo také Locika. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, raketa, astronaut, čert případně princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou amonit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů