Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem amonit k omalování pro kluky i holky. Omalovánka amonit je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, ke stažení, online, Amonit, k tisku, pro děti, obrázky, Zvířata, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s amonitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pera, pastelové tužky, zvýrazňovače a olejové pastely. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku amonit lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s amonitem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Spongebob, Locika, Anna a Elsa, Pixel art či Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, koně, hasiči, Santa Klaus anebo drak. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka amonita bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů