Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka amonit k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem amonit k omalování pro školáky. Omalovánka amonit je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, zdarma, omalovánky, domalovánky, Zvířata, elektronické omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, Amonit, k vytištění, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s amonitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, tempery, fixy nebo také olejové pastely. Pomůcek na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek amonit lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s amonitem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, zvýrazňovače anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Frozen, Pejsek a kočička, Angry birds, Bratz panenky případně Kačer Donald. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, pes, auto, auta a drak. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka amonita bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů