Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka amonit zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem amonit k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka amonit je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Amonit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Amonit - A5            Omalovánka - Amonit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Amonit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Amonit, Zvířata, ke stažení, online, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázek, pro děti, obrázky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Amonit k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s amonitem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, fixky, křídy a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku amonit lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s amonitem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, vodové barvy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, čísla, jídla a pochopitelně i amonit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Ledové království, Frozen, Spiderman a Angry birds. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: auta, mašinka, drak, houby případně traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou amonita.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů