Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka xylofon k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem xylofon k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka xylofon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, Hudba, k vytištění, Xylofon, k tisku, pro děti, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Xylofon k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s xylofonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, fixky, pera, olejové pastely anebo uhlíky. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku xylofon lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s xylofonem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například křídy, fixky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, kytky, druhy sportů a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, dopravní prostředky nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kačer Donald, Pinocchio, Hello Kitty, Spiderman nebo též Popelka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, netopýr, loď, piráti případně auta. Věříme, že se vám obrázek xylofonu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů