Doporučujeme


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka xylofon k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená xylofon k obarvení pro dívky. Omalovánka xylofon je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k tisku, online, dětské obrázky, obrázek, zdarma, zadarmo, obrázky, k vybarvení, Xylofon, Hudba, ke stáhnutí, omalovánky, pro děti, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Xylofon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s xylofonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky nebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek xylofon lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s xylofonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, vodové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, rostliny a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Hulk, U nás na farmě, Furby, Madagaskar anebo Tom a Jerry. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: piráti, loď, lokomotiva, auto a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku xylofon.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů