Top pět


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka xylofon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem xylofon k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka xylofon je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudba, online, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, Xylofon, obrázky, obrázek, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Xylofon k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s xylofonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, voskovky, uhly a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek xylofon lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s xylofonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tempery a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, kytky a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, písmenka nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příběh hraček, Myška Minie, Flintstoneovi, Indiana Jones anebo Krteček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna a princ, plachetnice, sněhulák nebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování xylofonu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů