Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek štěněte

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka xylofon k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená xylofon k omalování pro starší děti. Omalovánka xylofon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, k vytištění, domalovánky, vymalovánky, obrázek, online, elektronické omalovánky, k tisku, Xylofon, dětské obrázky, omalovánky, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Xylofon k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s xylofonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, grafitové tužky, vodové barvy případně křídy. Pomůcek na malování je pro chlapce k dispozici ohromné množství. Omalovánku xylofon lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s xylofonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, olejové pastely anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, písmena a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Paw patrol, Indiana Jones, Trollové a Medvídek Pú. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, astronaut, auta nebo též vláček. Věříme, že se vám obrázek xylofonu bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů