Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka xylofon k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná xylofon k vybarvování pro chlapce. Omalovánka xylofon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, pro děti, domalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, obrázky, k tisku, dětské obrázky, zadarmo, Hudba, omalovánky, Xylofon

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Xylofon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s xylofonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, tužky, temperové barvy případně pastelky. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek xylofon lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s xylofonem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, tempery anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, zvířata a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, sporty či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Teletubbies, Stašpytlík, Kuře Calimero, panenka Winx nebo též Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: auta, slon, loď, Popeláři nebo také lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s xylofonem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů