Nejoblíbenější


Omalovánka tenistky

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka xylofon k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná xylofon k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka xylofon je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, Xylofon, zdarma, obrázek, obrázky, Hudba, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, online, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Xylofon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s xylofonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, tužky, křídy, pastelové tužky nebo tempery. Možností je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku xylofon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s xylofonem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, tužky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Pinocchio, Lego, Princezna Leonora a Roblox. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, kočka, Santa Klaus, slon nebo také draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou xylofonu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů