Výběr omalovánek


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka xylofon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem xylofon ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka xylofon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Hudba, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, Xylofon, obrázky, online, zdarma, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Xylofon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s xylofonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, křídy, voskové tužky, propisovací tužky či grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku xylofon lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s xylofonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, zaměstnání a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Kim Possible, Simpsonovi, Pinocchio a Power Strangers. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, houby, princezna, piráti anebo Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek xylofonu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů