Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka pastelka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná pastelka ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka pastelka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pastelka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pastelka - A5            Omalovánka - Pastelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pastelka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, dětské obrázky, ke stáhnutí, online, zdarma, vymalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, zadarmo, k tisku, obrázek, k vybarvení, omalovánka, Ostatní

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pastelka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s pastelkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, vodové barvy, voskové tužky nebo také grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro ženy k dispozici ohromné množství. Omalovánku pastelka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pastelkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například temperové barvy, akrylové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, rostliny a pochopitelně i pastelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lví král, Pošťák Pat, Grinch, Tlapková patrola a Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva s vagónky, draci, Popeláři či princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pastelka.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů