Nej omalovánky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pastelka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem pastelka k obarvování pro nejmenší. Omalovánka pastelka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pastelka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pastelka - A5            Omalovánka - Pastelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pastelka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, k vybarvení, ke stáhnutí, dětské obrázky, k tisku, obrázky, online, zdarma, omalovánky, k vytištění, pro děti, Ostatní, omalovánka

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pastelka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s pastelkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, pera, akrylové barvy, tempery případně temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku pastelka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s pastelkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, pera nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i pastelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky nebo také kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Adiboo, Kung Fu Panda, Grinch, Dumbo anebo Tučňáci z Madagaskaru. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, netopýr, loď, auta nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pastelka.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů