Top obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pastelka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem pastelka k vybarvování pro děti. Omalovánka pastelka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pastelka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pastelka - A5            Omalovánka - Pastelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pastelka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, ke stažení, online, zdarma, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, Pastelka, Ostatní

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pastelka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pastelkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, umělecké tužky, temperové barvy, křídy a nebo fixky. Možností je pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku pastelka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pastelkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tužky, umělecké tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i pastelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zaměstnání a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anna a Elsa, Barbie, My little pony, Kocour Garfield nebo též Scooby Doo. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, Santa Klaus, princezna, princezna a princ nebo slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pastelky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů