Nej pět


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka pastelka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem pastelka ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka pastelka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pastelka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pastelka - A5            Omalovánka - Pastelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pastelka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, zdarma, Pastelka, k tisku, Ostatní, k vybarvení, obrázek, online, pro děti, k vytisknutí, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pastelka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s pastelkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, pastelové tužky, propisovací tužky nebo též křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku pastelka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s pastelkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i pastelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kuře Calimero, Zhu Zhu Pets, Požárník Sam, Bořek stavitel a Avengers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, koně, lokomotiva, draci či Popeláři. Užijte si omalovánku pastelky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů