Top omalovánky


Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pastelka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem pastelka k vybarvování pro učitelky. Omalovánka pastelka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pastelka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pastelka - A5            Omalovánka - Pastelka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pastelka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, online, obrázek, vymalovánky, dětské obrázky, k vytištění, Pastelka, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Pastelka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pastelkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, fixky, akrylové barvy anebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku pastelka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pastelkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, fixy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i pastelku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy jídel nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bugs Bunny, Pocahontas, Blesk McQueen nebo též Hledá se Dory. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, loď, draci, čert a nebo drak. Nechť omalovánka s pastelkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů