Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čertík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Čertík k omalování pro předškoláky. Omalovánka Čertík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čertík - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čertík - A5            Omalovánka - Čertík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertík patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, pro děti, omalovánka, k tisku, k vytištění, online, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, obrázek, Pohádky, domalovánky, obrázky, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Čertíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, voskové tužky, vodové barvy, grafitové tužky anebo fixy. Možností je dnes pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Čertík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Čertíkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, voskové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i Čertík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, IronMan, Mašinka Tomáš, Fortnite nebo Ninjago. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, čert, liška, vláček či netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Čertíkem líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů