Nejvyhledávanější


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čertík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Čertík ke kreslení pro maminky. Omalovánka Čertík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Čertík - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čertík - A5            Omalovánka - Čertík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertík patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky, ke stažení, zadarmo, omalovánka, online, omalovánky, dětské obrázky, Čertík, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čertík k vytištění pro děti

Omalovánka s Čertíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, voskovky, uhly případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Čertík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Čertíkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i Čertík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví hlídka, Diddl, Kačer Donald, Ferda mravenec a Tlapková patrola. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: liška, princezna a princ, koně, drak a sněhulák. Nechť omalovánka s Čertíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů