Nejhledanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čertík zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Čertík k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Čertík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čertík - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Čertík - A5            Omalovánka - Čertík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertík patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, Pohádky, pro děti, online, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, obrázky, Čertík, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Čertíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, uhly, uhlíky, temperové barvy nebo též umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici celá škála. Obrázek Čertík lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čertíkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, uhly nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i Čertík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, sporty anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Blesk McQueen, Želvy Ninja, Pošťák Pat případně Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, piráti, princezna, kočka či houby. Ať si vaše dítě užije omalovánku Čertíku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů