Top šest


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čertík k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Čertík k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka Čertík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čertík - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Čertík - A5            Omalovánka - Čertík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertík patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, zadarmo, obrázek, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, zdarma, pro děti, ke stažení, k tisku, vymalovánky, obrázky, omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čertík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Čertíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, olejové pastely, tužky či uhly. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku Čertík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čertíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskovky, pastelové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i Čertík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, čísla případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Pat a Mat, Bob a Bobek, Zvonilka anebo Myška Minie. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, netopýr, dinosauři, piráti a princezna a princ. Užijte si omalovánku Čertíku, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů