Nej pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čertík k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Čertík k omalování pro nejmenší. Omalovánka Čertík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čertík - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čertík - A5            Omalovánka - Čertík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čertík patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, k vytisknutí, omalovánka, omalovánky, k vytištění, ke stažení, zdarma, pro děti, k tisku, Pohádky, obrázky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čertík k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Čertíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, uhly, vodové barvy a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek Čertík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Čertíkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tužky, zvýrazňovače nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i Čertík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy jídel a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Méďa Béďa, Alf, Lego příběh a Bratz panenky. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, lokomotiva, loď, traktor anebo piráti. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Čertíku bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů