Nej obrázky


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka cirkus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem cirkus k vybarvování pro malé děti. Omalovánka cirkus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Cirkus - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cirkus - A5            Omalovánka - Cirkus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cirkus patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, Budovy, omalovánky, k vybarvení, obrázek, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k tisku, online, dětské obrázky, Cirkus, ke stáhnutí, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Cirkus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s cirkusem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, akrylové barvy, umělecké tužky a nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici široká škála. Obrázek cirkus lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s cirkusem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, pastelové tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i cirkus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy sportů a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Rákosníček, Bugs Bunny, Dumbo, Příběh hraček případně Duhová nevěsta. Je však nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: pes, hasiči, drak, houby nebo také Popeláři. Ať vám omalovánka cirkus přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů