Výběr omalovánek


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka cirkus k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem cirkus ke kreslení pro holčičky. Omalovánka cirkus je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Cirkus - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cirkus - A5            Omalovánka - Cirkus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cirkus patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, online, Budovy, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek, Cirkus, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Cirkus k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s cirkusem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, temperové barvy, fixky, tempery či grafitové tužky. Možností je pro prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku cirkus lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s cirkusem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, temperové barvy nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i cirkus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo také písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Superman, Grinch, Toy Story a Lego. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, hasiči, miminko, astronaut nebo princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s cirkusem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů