Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka cirkus k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem cirkus k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka cirkus je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Cirkus - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cirkus - A5            Omalovánka - Cirkus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cirkus patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, domalovánky, online, zadarmo, obrázek, k tisku, ke stáhnutí, pro děti, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění, Budovy, vymalovánky, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Cirkus k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s cirkusem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pera, akrylové barvy, grafitové tužky či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku cirkus lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s cirkusem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například propisovací tužky, pera nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, květiny, sporty a pochopitelně i cirkus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Jonas Brothers, Power Strangers, Power Rangers, Stašpytlík a Naruto. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, princezna, astronaut, auta a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem cirkus.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů