Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem slípka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Ptáci, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, online, obrázky, obrázek, Slípka, pro děti, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, pastelky, voskovky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek slípka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s slípkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. olejové pastely, grafitové tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy ptáků a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lví král, Ledové království, Stašpytlík, Ninjago nebo též Toy Story. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, vláček, pes, sněhulák či Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slípka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů