Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka slípka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem slípka ke kreslení pro dospělé. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánka, online, omalovánky, vymalovánky, zadarmo, Ptáci, ke stáhnutí, domalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, zdarma, obrázek, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, fixky, křídy, pastelky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici celá škála. Omalovánku slípka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s slípkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. fixy, fixky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, zvířátka případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Littlest Pet Shop, princezna Sofie, Krteček nebo Království lesních strážců. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, miminko, auto, lokomotiva s vagónky anebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s slípkou.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů