Top omalovánky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slípka zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná slípka k vybarvení pro tatínky. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: vymalovánky, domalovánky, k vytištění, dětské obrázky, Slípka, elektronické omalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, online, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, Ptáci, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, fixky, zvýrazňovače, olejové pastely anebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku slípka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s slípkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, druhy automobilů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Život brouka, Gormiti, Ratatouille, Sněhurka či princezna Sofie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, traktor, slon, houby nebo také miminko. Užijte si omalovánku slípky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů