Nej obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná slípka ke kreslení pro dívky. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, omalovánka, k vytisknutí, obrázky, online, zadarmo, omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, elektronické omalovánky, k vytištění, Ptáci, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, tužky, fixy nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy vskutku velmi mnoho. Obrázek slípka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s slípkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu či dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, druhy sportů a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Bob a Bobek, Pejsek a kočička, Harley Quinn či H2O: Stačí přidat vodu. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, houby, čert, lokomotiva s vagónky a loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s slípkou líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů