Nej omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slípka k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem slípka k vybarvení pro starší děti. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zadarmo, Slípka, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, obrázky, k vytištění, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, online, zdarma, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s slípkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, tužky, vodové barvy, fixy a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku slípka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s slípkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, sporty a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, panenka Winx, Atlantida: Tajemná říše, Lví hlídka anebo Ace Ventura. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: draci, vláček, plachetnice, astronaut a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou slípky.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů