Výběr obrázků


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná slípka ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Ptáci, Slípka, k vybarvení, online, zdarma, k tisku, k vytištění, obrázek, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, pera, tužky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Obrázek slípka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s slípkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tempery, fixy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, IronMan, Kim Possible, Pixel art případně Ninjago. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, lokomotiva, auta, liška nebo též raketa. Ať si vaše dítko užije malování slípky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů