Top pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená slípka k obarvování pro slečny. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytištění, obrázek, Slípka, zdarma, Ptáci, online, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Slípka k vytištění pro děti

Omalovánka s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky a voskovky. Možností je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku slípka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s slípkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, pastelky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání lidí případně různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Pinocchio, Ratatouille, Fifi z Květíkova anebo Krteček. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, miminko, princezna a princ, liška a nebo pes. Ať vám omalovánka slípka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů