Výběr obrázků


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem slípka ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Slípka, online, Ptáci, k vytisknutí, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Slípka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s slípkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, zvýrazňovače, voskovky či propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek slípka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s slípkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, olejové pastely nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, jednotlivá zvířata a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, květiny a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, Mimoni, Bezzubka, Doba ledová nebo také Astroboy. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: netopýr, loď, liška, lokomotiva s vagónky a hasiči. Užijte si omalovánku slípky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů