Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná slípka k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Slípka, online, obrázky, k vytištění, obrázek, pro děti, Ptáci, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s slípkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, uhlíky, temperové barvy či zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku slípka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s slípkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, pastelky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, květiny a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Locika, Popelka, Méďa Béďa, Ratatouille nebo též Kačer Donald. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: loď, dinosauři, slon, koně a netopýr. Ať vám omalovánka slípka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů