Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná slípka k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, obrázky, k tisku, Slípka, ke stažení, k vybarvení, Ptáci, k vytisknutí, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s slípkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, pastelové tužky, křídy či uhlíky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku slípka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slípkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, zvýrazňovače nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, rostliny a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Plants vs. Zombies, Ferda mravenec, Zootropolis a Bugs Bunny. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, mašinka, drak, miminko a nebo auto. Ať si vaše dítko užije malování slípky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů