Doporučené


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka baletka k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem baletka ke kreslení pro chlapce. Omalovánka baletka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Baletka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Baletka - A5            Omalovánka - Baletka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baletka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, zadarmo, obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, zdarma, domalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, Lidé, Baletka

Obrázek Baletka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s baletkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky či fixy. Možností je pro slečny opravdu mnoho. Obrázek baletka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s baletkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, vodové barvy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i baletku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, květiny a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy U nás na farmě, Tučňáci z Madagaskaru, Doba ledová, Krteček nebo také Pošťák Pat. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, princezna, pes, lokomotiva s vagónky a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem baletka.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů