Nejvyhledávanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka baletka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem baletka k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka baletka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Baletka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Baletka - A5            Omalovánka - Baletka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baletka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Baletka, ke stažení, k vytištění, online, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, Lidé, zdarma

Obrázek Baletka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s baletkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, tempery, uhly nebo též voskové tužky. Možností je dnes pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek baletka lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s baletkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, kytky a pochopitelně i baletku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Spiderman, Hello Kitty, Pocahontas, Včelka Mája a nebo Angelína balerína. Je ale problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, raketa, netopýr a psi. Ať vám omalovánka baletka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů