Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka baletka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem baletka ke kreslení pro malé děti. Omalovánka baletka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Baletka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Baletka - A5            Omalovánka - Baletka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baletka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Lidé, omalovánky, pro děti, obrázek, Baletka, obrázky, k vytištění, omalovánka, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení

Obrázek Baletka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s baletkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, křídy, tempery nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek baletka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s baletkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, vodové barvy anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i baletku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Spiderman, Kuře Calimero, Bob a Bobek, Mašinka Tomáš nebo též Zootropolis. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: slon, plachetnice, houby, koně a nebo auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku baletka.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů