Nej omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kolovrátek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem kolovrátek k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka kolovrátek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolovrátek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolovrátek - A5            Omalovánka - Kolovrátek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolovrátek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, Ostatní, obrázek, online, zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Kolovrátek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kolovrátek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolovrátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, vodové barvy, propisovací tužky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kolovrátek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolovrátkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tempery, uhlíky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i kolovrátek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy automobilů anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Sněhurka, Popelka, Harry Potter, Bakugan či Fifi z Květíkova. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, slon, draci, princezna a Popeláři. Užijte si omalovánku kolovrátku, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů