Top obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka kolovrátek k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kolovrátek k obarvování pro malá děcka. Omalovánka kolovrátek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolovrátek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolovrátek - A5            Omalovánka - Kolovrátek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolovrátek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Kolovrátek, k vybarvení, online, zdarma, k vytištění, Ostatní, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázek, k vytisknutí, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kolovrátek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kolovrátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, uhly, voskové tužky, propisovací tužky nebo také temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek kolovrátek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kolovrátkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kolovrátek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Toy Story, Požárník Sam, Popelka případně Equestria Girls. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, auta, auta, hasiči a nebo loď. Věříme, že se vám obrázek kolovrátku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů