Nej obrázky


Omalovánka tenistky

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kolovrátek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem kolovrátek ke kreslení pro seniory. Omalovánka kolovrátek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolovrátek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolovrátek - A5            Omalovánka - Kolovrátek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolovrátek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Ostatní, omalovánka, obrázek, vymalovánky, ke stažení, Kolovrátek, obrázky, k tisku, zadarmo, omalovánky, online, k vytištění, dětské obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kolovrátek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kolovrátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, umělecké tužky, temperové barvy, pastelové tužky a nebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kolovrátek lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolovrátkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, umělecké tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i kolovrátek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka nebo také kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pošťák Pat, Bořek stavitel, Ninjago, Grinch nebo též Doraemon. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, draci, auta, koně a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s kolovrátkem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů