Nej obrázky


Omalovánka s nemocným pejskem

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kolovrátek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kolovrátek k obarvení pro puberťáky. Omalovánka kolovrátek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolovrátek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolovrátek - A5            Omalovánka - Kolovrátek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolovrátek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, Ostatní, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázek, online, k vytištění, vymalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, omalovánky, obrázky, domalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kolovrátek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kolovrátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, fixky, křídy, pastelky a nebo grafitové tužky. Možností je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek kolovrátek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolovrátkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, fixky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, jídla a pochopitelně i kolovrátek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Paw patrol, Fifi z Květíkova, Locika, Angelína balerína nebo také Scooby Doo. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: piráti, draci, čert, dinosauři anebo raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kolovrátek.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů