Nejhledanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Santa a sob k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná Santa a sob k omalování pro slečny. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, k vytisknutí, online, k vytištění, ke stažení, dětské obrázky, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánka, obrázky, pro děti, Vánoce, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Santou ou sobem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, fixky, uhly, tempery a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro seniory fakt mnoho Omalovánku Santa a sob lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například křídy, fixky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Astroboy, Kim Possible, Lego friends, Pošťák Pat anebo Ledové království. Je však složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, čert, slon, liška nebo houby. Ať vám omalovánka Santa a sob přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů