Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Santa a sob k vybarvení pro kluky i holky. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, Santa a sob, obrázek, k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, online, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, Vánoce

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Santou ou sobem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, fixy, pastelky nebo též umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Santa a sob lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání anebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Ledové království, Furby, Princezna a žabák a Mašinka Tomáš. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auto, miminko, traktor či lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santy y sobu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů