Nejvyhledávanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Santa a sob zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem Santa a sob ke kreslení pro starší děti. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, omalovánka, ke stáhnutí, dětské obrázky, omalovánky, domalovánky, zadarmo, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vytištění, obrázky, obrázek, ke stažení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Santou ou sobem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, tempery, zvýrazňovače, umělecké tužky a nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Santa a sob lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Santou ou sobem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. křídy, tempery a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, písmena a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, květiny nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Lego příběh, Spiderman, Pocahontas nebo též Bratz panenky. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, miminko, mašinka, lokomotiva s vagónky případně dinosauři. Ať omalovánka Santa a sob přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů