Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Santa a sob k vybarvování pro dívky i chlapce. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázek, pro děti, Vánoce, k vytisknutí, k tisku, Santa a sob

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Santou ou sobem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, pera, voskovky anebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Santa a sob lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, rostliny a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různé sporty nebo též zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hot Wheels, Kocour Garfield, Princezna a žabák, Budulínek případně IronMan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, auta, princezna a princ, dinosauři a nebo drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Santou ou sobem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů