Doporučujeme


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Santa a sob k obarvení pro nejmenší děti. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, Vánoce, obrázek, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytištění, k tisku, ke stažení, online, Santa a sob

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Santou ou sobem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskovky, uhly, tempery a pastelky. Možností je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku Santa a sob lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, voskovky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí nebo též zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Batman, Aladin, Angry birds anebo Lego příběh. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: miminko, čert, astronaut, drak případně houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Santou ou sobem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů