Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Santa a sob k vybarvení pro děti. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, online, ke stažení, Santa a sob, zdarma, k tisku, Vánoce, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Santou ou sobem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, propisovací tužky, pastelové tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku Santa a sob lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například vodové barvy, fixy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, druhy jídel a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ledové království, Bambi, Adiboo, My little pony nebo panenka Winx. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, Santa Klaus, astronaut, slon a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Santa a sob.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů