Nej omalovánky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Santa a sob k vybarvení pro naše zlatíčka. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, online, k vytisknutí, pro děti, Santa a sob, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázky, Vánoce, zdarma, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Santou ou sobem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, uhlíky, uhly nebo též křídy. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Santa a sob lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas či peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, temperové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, druhy sportů a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Equestria Girls, Jak vycvičit draka, Krteček, Mašinka Tomáš či Pinocchio. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: čert, auta, netopýr, hasiči a nebo pes. Nechť omalovánka s Santou ou sobem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů