Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Santa a sob ke kreslení pro menší i větší děti. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Santa a sob, k vytisknutí, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, pro děti, Vánoce, obrázky, online, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Santou ou sobem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, tužky, vodové barvy a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek Santa a sob lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Santou ou sobem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Alf, Tlapková patrola, Popelka, Harley Quinn a Flintstoneovi. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: auta, houby, kočka, slon nebo též auta. Nechť omalovánka s Santou ou sobem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů