Top pět


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa a sob k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem Santa a sob k omalování pro malá děcka. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, Santa a sob, zdarma, pro děti, obrázek, ke stažení, online, Vánoce, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Santa a sob k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Santou ou sobem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, tempery, vodové barvy či pera. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek Santa a sob lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Santou ou sobem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. umělecké tužky, uhlíky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, jídla a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, písmenka a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Monster high, Bob a Bobek, Batman, Spongebob nebo Simpsonovi. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, auta, netopýr, astronaut anebo princezna a princ. Ať vám omalovánka Santa a sob přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů