Doporučujeme


Obrázek psa k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa a sob zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Santa a sob k vybarvení pro nejmenší děti. Santa se sobem je dalším oblíbeným vánočním obrázkem. Omalovánka Santa a sob je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa a sob - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Santa a sob - A5            Omalovánka - Santa a sob - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa a sob patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, pro děti, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, online, obrázky, zdarma, omalovánka, Santa a sob, domalovánky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa a sob k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Santou ou sobem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, grafitové tužky, uhly, pastelové tužky či pera. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Santa a sob lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Santou ou sobem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixy, grafitové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje, různé kytky a pochopitelně i Santu u sob :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, lidské profese nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lego friends, Plants vs. Zombies, Lego příběh, Tom a Jerry anebo Chuggington. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: auta, čert, drak, piráti a traktor. Ať omalovánka Santa a sob přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů