Nejvyhledávanější


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka střevíce zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem střevíce k vybarvení pro tatínky. Omalovánka střevíce je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, Střevíce, ke stažení, zdarma, k tisku, dětské obrázky, obrázky, Ostatní, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s střevící je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, olejové pastely, fixy a nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku střevíce lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s střevící má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, dopravní prostředky a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Myška Minie, Power Rangers, Dragon Ball Z anebo Avengers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, koně, slon, miminko případně lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek střevíce.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů