Doporučené


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka střevíce k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem střevíce k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka střevíce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, k tisku, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, online, pro děti, obrázek, Střevíce, dětské obrázky, ke stažení, Ostatní, k vytisknutí, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s střevící je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, fixy, temperové barvy, voskovky nebo též vodové barvy. Potřeb na malování je pro starší děti opravdu mnoho. Omalovánku střevíce lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s střevící má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, fixy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, zaměstnání a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různé kytky a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Doraemon, Medvídek Pú, Alenka v říši divů a Dragon Ball Z. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, vláček, mašinka, astronaut a lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování střevíce.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů