Doporučené


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka střevíce k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná střevíce k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka střevíce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Střevíce, k vybarvení, online, Ostatní, k vytištění, ke stažení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s střevící je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, fixky, akrylové barvy, olejové pastely a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku střevíce lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s střevící má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, elektřinu případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba křídy, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy jídel nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ferda mravenec, Hledá se Dory, Ninjago, Budulínek případně Tom a Jerry. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, princezna a princ, Santa Klaus, draci a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s střevící.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů