Top omalovánky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka střevíce k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem střevíce k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka střevíce je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Střevíce, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázky, online, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, zdarma, pro děti, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s střevící je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, uhlíky, pastelky, tempery a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky k dispozici široká škála. Omalovánku střevíce lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s střevící má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel, sporty a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, lidské profese a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Littlest Pet Shop, Spiderman, Červená Karkulka či Lego. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: hasiči, astronaut, auta, auto a nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou střevíce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů