Nejoblíbenější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka střevíce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná střevíce k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka střevíce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytištění, Ostatní, pro děti, zdarma, Střevíce, k vytisknutí, k tisku, online, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s střevící je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, křídy, voskovky, pastelové tužky nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky fakt mnoho Obrázek střevíce lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s střevící má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixky, křídy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy ptáků a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Angry birds, Barbie případně Bugs Bunny. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: vláček, slon, draci, princezna nebo také drak. Ať si vaše dítko užije malování střevíce.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů