Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka střevíce k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem střevíce k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka střevíce je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Střevíce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Střevíce - A5            Omalovánka - Střevíce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Střevíce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, online, ke stažení, obrázky, Střevíce, Ostatní, k vybarvení, k tisku, k vytištění, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Střevíce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s střevící je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, uhlíky, tempery a pastelky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek střevíce lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s střevící má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, temperové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i střevíci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Avatar, Rumcajs, Astroboy, Ledové království nebo též Avengers. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, raketa, čert, kočka a nebo princezna. Ať vám omalovánka střevíce přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů