Nejoblíbenější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka indiánek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem indiánek k omalování pro chlapce i dívky. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Lidé, k vytištění, obrázky, pro děti, online, k tisku, obrázek, Indiánek, ke stažení, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s indiánkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixy, grafitové tužky, voskové tužky či propisovací tužky. Možností je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku indiánek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s indiánkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhly, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmena nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tarzan, Simpsonovi, Toy Story, Locika a Monster high. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: auta, princezna, loď, auto a psi. Věříme, že se vám obrázek indiánku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů