Výběr omalovánek


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka indiánek k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná indiánek k omalování pro nejmenší děcka. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánky, online, k vytištění, Lidé, omalovánka, obrázky, pro děti, k vybarvení, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s indiánkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tužky, temperové barvy, uhlíky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro prcky fakt mnoho Omalovánku indiánek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s indiánkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Hot Wheels, Rio, King Kong anebo Šmoulové. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, hasiči, sněhulák a nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s indiánkem líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů