Nejhledanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka indiánek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem indiánek k vybarvení pro dívky i chlapce. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, pro děti, online, ke stažení, Lidé, zdarma, obrázek, Indiánek, k vytisknutí, obrázky, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s indiánkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, temperové barvy, pastelky a tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek indiánek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s indiánkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Budulínek, Princezna a žabák, Požárník Sam nebo Bratz panenky. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: netopýr, lokomotiva, auta, čert a plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování indiánku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů