Výběr omalovánek


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka indiánek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem indiánek k omalování pro starší děti. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k tisku, zdarma, Indiánek, obrázek, obrázky, pro děti, online, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s indiánkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku indiánek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s indiánkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, temperové barvy anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, druhy sportů a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Harry Potter, Rumcajs, Hledá se Nemo nebo též Pinocchio. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, netopýr, Popeláři, auta a liška. Ať omalovánka indiánek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů