Doporučené


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka indiánek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem indiánek k obarvení pro malé caparty. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázky, Lidé, k tisku, online, pro děti, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Indiánek, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s indiánkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, fixky, uhly, propisovací tužky případně fixy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku indiánek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s indiánkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, fixky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, rostliny anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Na vlásku, Červená Karkulka, Včelka Mája, Avatar a nebo Život brouka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: auta, astronaut, kočka, pes a piráti. Nechť vám omalovánka s indiánkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů