Výběr obrázků


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka indiánek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem indiánek k obarvování pro malé caparty. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Indiánek, omalovánka, k vytištění, elektronické omalovánky, k vybarvení, online, dětské obrázky, obrázek, k tisku, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, domalovánky, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s indiánkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, olejové pastely, akrylové barvy, uhlíky a pastelky. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku indiánek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s indiánkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, olejové pastely nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, květiny, rostliny a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Johnny Bravo, Kouzelná beruška a černý kocour, Littlest Pet Shop, Pixel art anebo Grinch. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, draci, plachetnice, princezna a princ případně Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s indiánkem líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů