Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka husa k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem husa k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka husa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, Husa, obrázek, Ptáci, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k tisku, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s husou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, křídy, voskovky, temperové barvy nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku husa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s husou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, křídy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lego, Rumcajs, Popelka, Hello Kitty anebo Avatar. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, liška, loď, Santa Klaus a nebo lokomotiva. Ať omalovánka husa přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů