Top pět


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka husa k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená husa k obarvování pro chlapce. Omalovánka husa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, online, ke stažení, Husa, k vytisknutí, Ptáci, obrázky, k vybarvení, pro děti, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s husou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, voskové tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače anebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku husa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s husou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, voskové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, rostliny případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Superman, Paw patrol, Lego friends a nebo panenka Winx. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, drak, sněhulák, čert či netopýr. Věříme, že se vám obrázek husy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů