Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka husa k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem husa k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka husa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k vybarvení, Ptáci, Husa, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k tisku, obrázek, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s husou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, fixky, voskové tužky, vodové barvy či pera. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku husa lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s husou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tempery, fixky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel případně různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tlapková patrola, Marvel Rocket, Scooby Doo, IronMan a nebo Rio. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: kočka, vláček, netopýr, traktor a mašinka. Nechť vám omalovánka s husou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů