Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka husa zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená husa k obarvení pro školáky. Omalovánka husa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánky, omalovánka, Husa, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, Ptáci, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s husou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, tempery, pastelové tužky nebo také akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku husa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s husou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, písmena a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bakugan, Aladin, Pošťák Pat, Angelína balerína anebo Madagaskar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, pes, lokomotiva s vagónky, slon a auto. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka husy bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů