Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka husa k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem husa k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka husa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Husa, pro děti, obrázky, Ptáci, zdarma, obrázek, online, k vybarvení, k vytištění, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s husou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, tempery, umělecké tužky nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku husa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s husou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, pohádkové postavy nebo též rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Pixel art, Červená Karkulka, Kačer Donald anebo Superman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: princezna, koně, auto, princezna a auta. Nechť omalovánka s husou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů