Top pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka husa k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem husa k vybarvování pro děti. Omalovánka husa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánky, zadarmo, Ptáci, zdarma, ke stažení, k vytištění, ke stáhnutí, obrázek, Husa, pro děti, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Husa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s husou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, tužky, olejové pastely a uhly. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku husa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s husou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například zvýrazňovače, tempery a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Adiboo, pes Pluto, Among Us, Avatar případně Kniha džunglí. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: kočka, koně, drak, pes nebo též netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem husa.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů