Nejoblíbenější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka husa k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná husa k obarvení pro starší děti. Omalovánka husa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Ptáci, omalovánky, obrázek, dětské obrázky, vymalovánky, k tisku, Husa, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, domalovánky, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s husou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, uhlíky, temperové barvy, pastelky či tužky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku husa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s husou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixy, uhlíky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Legenda o Mulan, Kim Possible, Křemílek a Vochomůrka, Adiboo a Bratz panenky. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, Popeláři, vláček, astronaut a loď. Ať vám omalovánka husa přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů