Doporučené


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka husa k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená husa k obarvení pro malé caparty. Omalovánka husa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Ptáci, pro děti, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, Husa, obrázky, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s husou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, uhly, fixy a olejové pastely. Potřeb na malování je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku husa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s husou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, vodové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, hudební nástroje nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Power Strangers, Littlest Pet Shop, Monster High, Ledové království případně Pinocchio. Je ale problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: auta, mašinka, miminko, astronaut a pes. Ať vám omalovánka husa přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů