Nej obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka husa k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná husa k obarvování pro malé caparty. Omalovánka husa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, omalovánka, k vybarvení, obrázky, zadarmo, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, dětské obrázky, Ptáci, pro děti, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Husa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s husou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, tempery, pera nebo též voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku husa lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s husou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, zaměstnání lidí a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, zvířata anebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Doba ledová, Kocour Garfield, Budulínek nebo také Ben 10. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, raketa, loď, piráti a drak. Ať omalovánka husa přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů