Nejhledanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka husa k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem husa k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka husa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, Ptáci, pro děti, online, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k vytištění, k tisku, Husa, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Husa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s husou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, vodové barvy, pera, propisovací tužky anebo pastelky. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku husa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s husou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, sporty a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Gormiti, Šmoulové, Fortnite, Medvídek Pú případně Zvonilka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, astronaut, princezna, auta a nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou husa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů