Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dino k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem dino k obarvování pro učitelky. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, Dino, elektronické omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, k tisku, online, ke stáhnutí, k vybarvení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dinem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, temperové barvy, propisovací tužky nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek dino lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dinem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, akrylové barvy a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy ptáků nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Hot Wheels, Lion King, Shimmer a Shine a Hulk. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: miminko, piráti, pes, koně či raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dina.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů