Nejhledanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s vánočním stromem

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dino k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem dino k vybarvení pro chlapečky. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, ke stáhnutí, dětské obrázky, online, zdarma, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytištění, omalovánky, k tisku, omalovánka

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Dino k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dinem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, křídy, tužky, fixky anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dino lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, křídy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Sněhurka, Krtek, Paw patrol, Roblox a Littlest Pet Shop. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: draci, slon, liška, čert a kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dina.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů