Nejstahovanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka dino k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná dino k vybarvování pro dívky. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, k tisku, Zvířata, elektronické omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázek, omalovánky, Dino, k vytištění, zdarma, domalovánky, omalovánka

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dinem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pera, pastelky, vodové barvy případně pastelové tužky. Možností je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek dino lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dinem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba umělecké tužky, pera a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, písmenka a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zvířata a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Princezna a žabák, King Kong, Krteček, Harry Potter nebo také Kačer Donald. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, čert, netopýr, psi a pes. Nechť omalovánka s dinem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů