Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dino k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dino k vybarvení pro malé děti. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Dino, obrázky, online, obrázek, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, Zvířata

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Dino k vytištění pro děti

Omalovánka s dinem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelové tužky, pera, fixky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dino lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dinem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tužky, pastelové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zaměstnání lidí nebo druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Marvel Rocket, Bob a Bobek, Budulínek anebo IronMan. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, houby, mašinka, lokomotiva s vagónky případně liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dino.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů