Nejoblíbenější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dino k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem dino k omalování pro kluky. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Dino, zdarma, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, pro děti, online, ke stažení, Zvířata

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, tempery, fixy, pastelky případně akrylové barvy. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku dino lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dinem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tempery anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různé kytky, čísla a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, písmena a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Frozen, Pixel art, Angelína balerína a Fifi z Květíkova. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stažení jsou: auta, koně, liška, lokomotiva s vagónky a piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dina.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů