Nej obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka dino k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem dino k obarvení pro naše milé prcky. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, obrázky, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, Dino, k tisku, online, obrázek, k vytištění

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dinem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelové tužky, pastelky, fixky a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dino lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dinem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelové tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, sporty nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Hledá se Nemo, Indiana Jones, Lego příběh nebo také Příšerky s.r.o.. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, netopýr, astronaut, psi a pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dino.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů