Nejstahovanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka dino k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem dino k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázky, Dino, Zvířata, online, k vytisknutí, obrázek

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, křídy, pera nebo též grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku dino lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, tempery případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy jídel či zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Power Strangers, U nás na farmě, Superman, Jak vycvičit draka nebo také Batman. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, pes, auto, mašinka nebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dinem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů