Nejstahovanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka dino k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná dino k obarvení pro dívky i chlapce. Dino - dinosaurus,
dinosaur - obrovské vymřelé druhohorní zvíře patří mezi nejoblíbenější omalovánky. Dále doporučujeme online omalovánky s dinosaury. Omalovánka dino je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dino - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dino - A5            Omalovánka - Dino - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dino patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, k tisku, pro děti, online, Dino, obrázek

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Dino k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dinem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelky, propisovací tužky, tužky nebo též umělecké tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dino lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dinem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i dino :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Sněhurka, Batman, Lion King, Plants vs. Zombies nebo Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, koně, traktor, mašinka a nebo auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dino.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů