Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka pejsek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem pejsek k omalování pro malé caparty. Omalovánka k vybarvení s pejskem, roztomilý pejsek k vytištění pro děti zdarma. Omalovánka pejsek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Pejsek - A5            Omalovánka - Pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, k vytisknutí, obrázek, Zvířata, zdarma, k tisku, pro děti, Pejsek, obrázky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Pejsek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pejskem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, vodové barvy, propisovací tužky nebo též fixy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku pejsek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pejskem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i pejsek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé sporty či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Alf, Méďa Béďa, Jak vycvičit draka nebo Blesk McQueen. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, astronaut, pes, astronaut případně princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pejsku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů