Doporučujeme


Obrázek skůtru k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pejsek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem pejsek k vybarvení pro větší děti. Omalovánka k vybarvení s pejskem, roztomilý pejsek k vytištění pro děti zdarma. Omalovánka pejsek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pejsek - A5            Omalovánka - Pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, vymalovánky, omalovánky, dětské obrázky, zdarma, obrázky, Pejsek, k vytištění, omalovánka, pro děti, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Pejsek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pejskem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, fixy, vodové barvy a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku pejsek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s pejskem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhly případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, druhy sportů a pochopitelně i pejsek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmena či zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Lady a Tramp, Medvídek Pú, Elena z Avaloru a Tučňáci z Madagaskaru. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, plachetnice, vláček anebo traktor. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pejskem líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů