Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pejsek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná pejsek k obarvení pro větší děti. Omalovánka k vybarvení s pejskem, roztomilý pejsek k vytištění pro děti zdarma. Omalovánka pejsek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pejsek - A5            Omalovánka - Pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, obrázky, online, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, Zvířata, Pejsek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Pejsek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s pejskem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, tempery, pera a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku pejsek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pejskem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, akrylové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pejsek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, postavy z pohádek případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Duhová nevěsta, Avatar, Stašpytlík a nebo Monster High. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, astronaut, psi či raketa. Ať omalovánka pejsek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů