Nejoblíbenější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kuře k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná kuře k obarvení pro nejmenší děti. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, pro děti, obrázky, Pohádky, Kuře, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, vymalovánky, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kuře k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kuřetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, tužky, propisovací tužky a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky fakt mnoho Obrázek kuře lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kuřetem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba uhly, pastelky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různé sporty nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Myška Minie, Action man, Pat a Mat, Avengers anebo Petr Pan. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, astronaut, čert, hasiči a nebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kuřete.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů