Nejoblíbenější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená kuře k vybarvení pro nejmenší děti. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, zdarma, Kuře, online, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k tisku, Pohádky, k vytisknutí, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kuřetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhly, temperové barvy, umělecké tužky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kuře lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kuřetem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, uhly případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, lidské profese anebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lví král, Tom a Jerry či Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, auta, koně, houby nebo také loď. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kuřete bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů