Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek psa k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuře zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kuře k omalování pro puberťáky. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, domalovánky, online, omalovánky, Kuře, vymalovánky, k vytištění, dětské obrázky, zdarma, zadarmo, k vybarvení, Pohádky, pro děti, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kuřetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, olejové pastely, voskovky, uhly anebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuře lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kuřetem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, olejové pastely či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví hlídka, Bakugan, Křemílek a Vochomůrka, Spiderman a Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, lokomotiva, lokomotiva s vagónky případně draci. Věříme, že se vám obrázek kuřete bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů