Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená kuře k vybarvení pro holky. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stáhnutí, elektronické omalovánky, ke stažení, vymalovánky, k vytištění, Pohádky, obrázek, domalovánky, obrázky, k vytisknutí, dětské obrázky, pro děti, k tisku, omalovánka

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kuřetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, voskovky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kuře lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kuřetem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, sporty a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kim Possible, Ledové království, Bambi, Pošťák Pat nebo Locika. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, traktor, princezna a princ nebo také liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kuřetem.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů