Doporučené


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem kuře ke kreslení pro malá děcka. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vytištění, Pohádky, pro děti, obrázek, zdarma, k vybarvení, Kuře, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kuřetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, fixky, vodové barvy, akrylové barvy a tempery. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kuře lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kuřetem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, fixky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Ledové království, Kniha džunglí, Bezzubka, Pocahontas nebo též Flintstoneovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, čert, lokomotiva s vagónky, raketa nebo také liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kuře.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů