Nejoblíbenější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kuře k vybarvení pro naše milé prcky. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, Pohádky, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, Kuře, k vytisknutí, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kuřetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, tužky, grafitové tužky, umělecké tužky či fixky. Možností je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kuře lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kuřetem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, sporty a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, dopravní prostředky anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Madagaskar, Kniha džunglí, Bugs Bunny, Princezna a žabák a nebo Požárník Sam. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auta, drak, Santa Klaus a princezna. Nechť omalovánka s kuřetem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů