Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem kuře ke kreslení pro nejmenší děti. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, Kuře, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, Pohádky, obrázek, k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázky, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kuřetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, vodové barvy, tempery nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuře lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kuřetem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, voskovky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, zvířata a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Superčarodějnice, Superman, Alf, Bakugan anebo Kim Possible. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: čert, liška, Popeláři, astronaut případně drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kuřetem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů