Výběr omalovánek


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kuře ke kreslení pro ratolesti. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, Kuře, pro děti, ke stažení, obrázky, online, obrázek, k tisku, Pohádky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kuřetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, křídy případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku kuře lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kuřetem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ledové království, Fortnite, Kocour Garfield, Hledá se Nemo nebo také Harry Potter. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: psi, netopýr, pes, princezna a princ a nebo slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kuřetem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů