Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuře k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kuře k vybarvení pro holky. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, online, k tisku, k vybarvení, Pohádky, ke stažení, zadarmo, pro děti, Kuře

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kuřetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, vodové barvy, pastelové tužky nebo také umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek kuře lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kuřetem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pera, olejové pastely či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různé kytky a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Grinch, Superman, Kuře Calimero, Equestria Girls případně Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stažení jsou: čert, auto, koně, miminko a nebo auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku kuřete.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů