Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená kuře k omalování pro naše zlatíčka. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Pohádky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k tisku, online, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Kuře

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kuřetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, propisovací tužky, tempery nebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku kuře lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kuřetem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmenka, kytky a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy anebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Superčarodějnice, Bratz panenky, Hledá se Nemo nebo také Ninjago. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, raketa, astronaut, mašinka či netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kuřetem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů