Nej omalovánky


Obrázek štěněte

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kuře k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kuře k obarvování pro nejmenší děcka. Pohádkové kuře, omalovánka s kuřetem k vytisknutí. Omalovánka kuře je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuře - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kuře - A5            Omalovánka - Kuře - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuře patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Kuře, obrázky, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, k tisku, Pohádky, pro děti, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kuře k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kuřetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, vodové barvy, zvýrazňovače anebo pastelové tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kuře lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kuřetem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, umělecké tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i kuře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, čísla nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Medvídek Pú, Bezzubka, Bořek stavitel nebo také My little pony. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: liška, draci, dinosauři, pes nebo Popeláři. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka kuřete bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů