Výběr obrázků


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka pták moa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pták moa ke kreslení pro malé děti. Omalovánka pták moa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pták moa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pták moa - A5            Omalovánka - Pták moa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták moa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytištění, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, ke stažení, Pták moa, online, Ptáci, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pták moa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s pták moou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, fixy, temperové barvy případně pera. Možností je dnes pro seniory opravdu mnoho. Obrázek pták moa lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pták moou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, různá zvířata a pochopitelně i pták mou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, písmena a nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Littlest Pet Shop, Popelka, Roblox či Prasátko peppa. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, auta, traktor, psi nebo též koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pták moa.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů