Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pirátská loď k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem pirátská loď ke kreslení pro dospělé. Omalovánka pirátská loď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirátská loď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pirátská loď - A5            Omalovánka - Pirátská loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirátská loď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánka, domalovánky, pro děti, dětské obrázky, Pirátská loď, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, k tisku, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, Dopravní prostředky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pirátská loď k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s pirátskou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, voskovky, vodové barvy nebo též tempery. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek pirátská loď lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pirátskou lodí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, fixy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i pirátskou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různé sporty a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Diddl, Příšerky s.r.o., Pocahontas a Paw patrol. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, princezna a princ, plachetnice, koně nebo také lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s pirátskou lodí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů