Top šest


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pirátská loď k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená pirátská loď k omalování pro školáky. Omalovánka pirátská loď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirátská loď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pirátská loď - A5            Omalovánka - Pirátská loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirátská loď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, omalovánky, k tisku, zdarma, ke stažení, Pirátská loď, k vytištění, vymalovánky, domalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, k vytisknutí, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pirátská loď k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pirátskou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskové tužky, uhly, pera či fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky vskutku mnoho. Omalovánku pirátská loď lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s pirátskou lodí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, voskové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i pirátskou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy ptáků nebo též sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Rákosníček, Želvy Ninja, 101 dalmatinů, Scooby Doo nebo také Medvědí bratři. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, čert, lokomotiva s vagónky, sněhulák a draci. Nechť vám omalovánka s pirátskou lodí přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů