Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pirátská loď k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem pirátská loď k omalování pro seniory. Omalovánka pirátská loď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pirátská loď - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pirátská loď - A5            Omalovánka - Pirátská loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirátská loď patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, zdarma, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stažení, vymalovánky, ke stáhnutí, obrázky, k vytištění, Dopravní prostředky, Pirátská loď, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pirátská loď k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pirátskou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, uhlíky, fixy, zvýrazňovače a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici široká škála. Omalovánku pirátská loď lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pirátskou lodí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, uhlíky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i pirátskou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy anebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Blesk McQueen, Tom a Jerry, Červená Karkulka nebo také Budulínek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, miminko, dinosauři a raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pirátská loď.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů