Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Santa Klaus k omalování pro holku i kluka. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Santa Klaus, online, pro děti, obrázky, obrázek, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, Vánoce, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka se Santou Klausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, olejové pastely, tužky nebo též umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Santa Klaus lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se Santou Klausem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, kytky nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Madagaskar, Equestria Girls, Tom a Jerry případně Paw patrol. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, drak, astronaut, dinosauři či auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se Santou Klausem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů