Top šest


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Santa Klaus k obarvování pro chlapce. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, k vytištění, ke stažení, vymalovánky, obrázek, zadarmo, k tisku, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky, Santa Klaus, dětské obrázky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se Santou Klausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, křídy, tempery, vodové barvy případně temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Santa Klaus lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění se Santou Klausem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy 101 dalmatinů, Zvonilka, Lego friends, Anime nebo Krteček. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, dinosauři, sněhulák anebo auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se Santou Klausem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů