Nej šest


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka santa Klaus k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Santa Klaus k vybarvení pro chlapce. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: vymalovánky, Santa Klaus, k vybarvení, pro děti, obrázky, zdarma, omalovánka, obrázek, Vánoce, omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se Santou Klausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, voskové tužky, umělecké tužky a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Santa Klaus lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Santou Klausem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, kytky, zvířátka a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy ptáků nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Power Strangers, Popelka, Kačer Donald a Lego příběh. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, raketa, astronaut, draci anebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se Santou Klausem.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů