Výběr omalovánek


Obrázek jukeboxu

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem Santa Klaus k omalování pro malá děcka. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, Santa Klaus, Vánoce, k vytisknutí, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytištění, online, k vybarvení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka se Santou Klausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, pera, pastelové tužky, propisovací tužky či uhlíky. Možností je pro předškoláky k dispozici celá škála. Obrázek Santa Klaus lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se Santou Klausem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, zvířátka a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, písmena nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Indiana Jones, Princezna a žabák, Rumcajs, Duhová nevěsta anebo U nás na farmě. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: liška, netopýr, Popeláři, drak a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Santa Klaus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů