Nejvyhledávanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Santa Klaus k obarvování pro chlapečky. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, pro děti, domalovánky, k tisku, dětské obrázky, obrázek, Santa Klaus, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka se Santou Klausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo uhlíky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Santa Klaus lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se Santou Klausem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Ledové království, Flintstoneovi, Lego, Lego friends nebo též Panenka Barbie. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, draci, kočka, princezna a princ a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santy Klause.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů