Doporučené


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Santa Klaus k obarvení pro holčičky i chlapečky. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Santa Klaus, Vánoce, obrázek, online, k vytištění, k tisku, obrázky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka se Santou Klausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, pera, temperové barvy a nebo tužky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Santa Klaus lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se Santou Klausem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, uhly anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, písmenka a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Ratatouille, Myška Minie, Zootropolis, Angelína balerína a Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, psi, dinosauři, lokomotiva s vagónky nebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování Santy Klause.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů