Nejvyhledávanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Santa Klaus ke kreslení pro slečny. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Vánoce, zdarma, obrázek, k tisku, online, k vytištění, Santa Klaus, pro děti, ke stažení, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se Santou Klausem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, uhlíky, fixy a nebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Santa Klaus lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se Santou Klausem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Hulk, Kamarád Timmy, Littlest Pet Shop případně Shrek. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, dinosauři, plachetnice, mašinka a draci. Ať vám omalovánka Santa Klaus přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů