Nejhledanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka santa Klaus k vytištění pro děti

Omalovánka označená Santa Klaus k vybarvení pro seniory. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, k tisku, k vybarvení, pro děti, zdarma, omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, Santa Klaus, obrázky, Vánoce, ke stažení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se Santou Klausem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, voskové tužky, olejové pastely případně pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Santa Klaus lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se Santou Klausem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pera, grafitové tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Popelka, Indiana Jones, Furby, Kim Possible nebo Frozen. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: draci, hasiči, auta, astronaut nebo též drak. Ať si vaše dítko užije malování Santy Klause.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů