Doporučujeme


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Santa Klaus k vybarvování pro nejmenší děti. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, obrázek, pro děti, Vánoce, Santa Klaus, zdarma, k tisku, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Santa Klaus k vytištění pro děti

Omalovánka se Santou Klausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, pastelky, křídy anebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Santa Klaus lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku se Santou Klausem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, umělecké tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, sporty a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zaměstnání nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy U nás na farmě, pes Pluto, Na vlásku, Batman a Peter Pan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, pes, netopýr, slon a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Santa Klaus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů