Nejhledanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Santa Klaus k vybarvování pro menší i větší děti. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k tisku, Santa Klaus, obrázky, pro děti, online, k vytištění, obrázek, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Santa Klaus k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se Santou Klausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, propisovací tužky, temperové barvy, voskovky či zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku Santa Klaus lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se Santou Klausem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, propisovací tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, květiny a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Pan Včelka, Superčarodějnice, Equestria Girls, pes Pluto anebo Plants vs. Zombies. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, čert, Popeláři nebo auto. Nechť omalovánka se Santou Klausem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů