Nejvyhledávanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Santa Klaus ke kreslení pro malé caparty. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Vánoce, k tisku, pro děti, obrázky, Santa Klaus, obrázek, ke stažení, k vytištění, online, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se Santou Klausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tempery, akrylové barvy, pera a křídy. Pomůcek na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku Santa Klaus lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se Santou Klausem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tempery případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, různá zvířata a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo také rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Krtek, Brawl stars, Lví král nebo Shrek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, slon, raketa, astronaut a nebo psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Santa Klaus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů