Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Santa Klaus k omalování pro ženy. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, zdarma, obrázky, Santa Klaus, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, obrázek, ke stáhnutí, online, ke stažení, k vytištění, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Santa Klaus k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se Santou Klausem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, pera, uhly, vodové barvy a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku Santa Klaus lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka se Santou Klausem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například křídy, pera a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířata, kytky a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo také květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy My little pony, Blesk McQueen, Teletubbies, Marvel Rocket případně Včelka Mája. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, slon, princezna a princ, auta a nebo koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santy Klause.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů