Nejstahovanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka nazvaná deštník k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k tisku, online, obrázky, obrázek, zdarma, k vytisknutí, Oděvy, pro děti, ke stažení, Deštník

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Deštník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, tužky, propisovací tužky případně pastelky. Možností je dnes pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku deštník lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s deštníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, umělecké tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, různé kytky a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, sporty nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy panenka Winx, Plants vs. Zombies, Rumcajs, Avengers nebo Princezna Leonora. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, liška, auta a dinosauři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka deštníku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů