Doporučené


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná deštník k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Deštník, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k tisku, online, Oděvy

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s deštníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, pastelové tužky, křídy, pera či pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku deštník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s deštníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, pastelové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířátka a nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Batman, Fifi z Květíkova, Blesk McQueen, Pat a Mat a Spongebob. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, dinosauři, netopýr, sněhulák a houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou deštník.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů