Nejhledanější


Obrázek raketoplánu

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem deštník k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, Oděvy, online, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vybarvení, pro děti, Deštník, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, propisovací tužky, tempery, pastelové tužky a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku deštník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s deštníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. křídy, propisovací tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, dopravní prostředky nebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Kamarád Timmy, Bořek stavitel, Shrek a Ratatouille. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, draci, hasiči, loď či liška. Ať si vaše dítko užije malování deštníku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů