Nejoblíbenější


Obrázek raketoplánu

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem deštník ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Deštník, k vybarvení, online, k vytištění, Oděvy, ke stažení, pro děti, obrázky, k tisku, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tužky, voskové tužky, zvýrazňovače a nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku deštník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s deštníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, rostliny nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Myška Minie, Požárník Sam, My little pony, Želvy Ninja případně Méďa Béďa. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, netopýr, drak, princezna a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou deštník.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů