Nejoblíbenější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka deštník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem deštník ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, obrázky, elektronické omalovánky, Deštník, online, domalovánky, dětské obrázky, zadarmo, k vytištění, k tisku, ke stažení, omalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, temperové barvy, uhlíky a uhly. Možností je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek deštník lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s deštníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, zvýrazňovače nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jídla případně písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Paw patrol, Angelína balerína, Bambi, Hannah Montana či Plants vs. Zombies. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, slon, sněhulák, lokomotiva a drak. Ať vám omalovánka deštník přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů