Výběr omalovánek


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka deštník k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná deštník k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, obrázek, k tisku, Oděvy, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, Deštník, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Deštník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, umělecké tužky, voskovky, akrylové barvy nebo též propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku deštník lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s deštníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tužky, umělecké tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, hudební nástroje nebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Mickey mouse, pes Pluto, Lego friends, Lví hlídka a Harley Quinn. Je však problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, lokomotiva s vagónky, lokomotiva anebo miminko. Ať omalovánka deštník přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů