Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka deštník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem deštník k omalování pro dospělé. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, online, zdarma, Oděvy, pro děti, omalovánka, k vytisknutí, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, pera, akrylové barvy případně uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku deštník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s deštníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel anebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lion King, Superčarodějnice, Království lesních strážců a Elena z Avaloru. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, raketa, kočka a nebo piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou deštník.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů