Doporučujeme


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem deštník k obarvování pro děti. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, obrázky, Oděvy, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, Deštník, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, akrylové barvy, propisovací tužky a nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku deštník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s deštníkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, grafitové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, rostliny anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pocahontas, Červená Karkulka, Spiderman, Včelka Mája a Mickey mouse. Je však složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, hasiči, vláček, plachetnice nebo také houby. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka deštníku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů