Top šest


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná deštník k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: domalovánky, Deštník, k vybarvení, dětské obrázky, obrázky, zdarma, Oděvy, pro děti, omalovánky, omalovánka, online, zadarmo, vymalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s deštníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, grafitové tužky, akrylové barvy či křídy. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku deštník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s deštníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelky, propisovací tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, písmena a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lego, Trollové, Flintstones, Furby a Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: auta, drak, kočka, astronaut případně dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou deštník.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů