Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka deštník k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem deštník ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, Oděvy, obrázek, pro děti, k tisku, Deštník, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s deštníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, fixky, fixy nebo také pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku deštník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s deštníkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, uhly případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, zvířátka nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pixel art, Shrek, Fortnite, Gormiti či Hot Wheels. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, piráti, Santa Klaus, loď a netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou deštník.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů