Top omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka deštník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem deštník k vybarvování pro holčičky. Omalovánka deštníku ke stažení a vytisknutí. Omalovánka deštník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Deštník - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Deštník - A5            Omalovánka - Deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Deštník patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, Deštník, omalovánka, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, k vybarvení, ke stažení, domalovánky, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Deštník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s deštníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, tempery, zvýrazňovače a voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku deštník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s deštníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Toy Story, Asterix a Obelix, Lví hlídka, Mašinka Tomáš nebo Tom a Jerry. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, raketa, lokomotiva s vagónky, princezna a nebo auto. Užijte si omalovánku deštníku, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů