Doporučené


Obrázek raketoplánu

Obrázek psa k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem srdečník k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázek, k tisku, Srdečník, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Květiny, ke stažení, obrázky, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s srdečníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, tempery, tužky, temperové barvy a umělecké tužky. Možností je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek srdečník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s srdečníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, tempery nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, písmenka, různé kytky a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy jídel případně druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bakugan, Plants vs. Zombies, Asterix a Obelix, Frozen a Mickey mouse. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: auta, slon, piráti, čert anebo plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku srdečník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů