Výběr obrázků


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka srdečník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem srdečník k vybarvování pro dívky. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, Květiny, zadarmo, k vybarvení, ke stažení, omalovánky, elektronické omalovánky, online, k tisku, vymalovánky, pro děti, dětské obrázky, domalovánky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s srdečníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, fixky, uhlíky nebo též propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro ženy k dispozici dlouhá řada. Obrázek srdečník lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s srdečníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, olejové pastely anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, kytky a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Kamarád Timmy, Flintstoneovi, Kniha džunglí a Diddl. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: piráti, liška, auta, astronaut či dinosauři. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka srdečníku bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů