Top obrázky


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka srdečník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená srdečník k vybarvení pro malé děti. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, vymalovánky, obrázek, omalovánka, k vytisknutí, zadarmo, omalovánky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, ke stažení, zdarma, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s srdečníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tužky, olejové pastely, voskové tužky nebo také pera. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku srdečník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s srdečníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy jídel a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Hello Kitty, Superčarodějnice, Lego friends, Bob a Bobek nebo též Ninjago. Je ale velmi problematické je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: miminko, sněhulák, traktor, astronaut nebo Santa Klaus. Ať vám omalovánka srdečník přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů