Výběr omalovánek


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem srdečník k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, Květiny, obrázky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k tisku, online, Srdečník, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s srdečníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixy, vodové barvy, uhlíky případně voskovky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku srdečník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s srdečníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, sporty a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka či dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Pixel art, Asterix a Obelix, Zhu Zhu Pets, Lví král a Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, koně, loď, auta a liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou srdečník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů