Top pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná srdečník k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Srdečník, k tisku, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, obrázek, pro děti, Květiny, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s srdečníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku srdečník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s srdečníkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhly, vodové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, kytky a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmenka nebo též zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Šmoulové, Lego, Budulínek, Avatar či Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna a princ, netopýr, loď nebo také liška. Ať si vaše dítě užije obrázek srdečníku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů