Výběr obrázků


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka srdečník zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem srdečník k obarvení pro ženy. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, omalovánka, elektronické omalovánky, Srdečník, online, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, vymalovánky, domalovánky, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s srdečníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, pera, fixy nebo také voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Obrázek srdečník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s srdečníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, uhlíky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání lidí a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Batman, Locika, Littlest Pet Shop, Mašinka Tomáš a Fifi z Květíkova. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, liška, lokomotiva s vagónky, auta a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku srdečník.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů