Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem srdečník k omalování pro ženy. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, obrázek, omalovánky, online, ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení, k vytištění, Květiny, zadarmo, vymalovánky, obrázky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s srdečníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, olejové pastely, pastelové tužky případně křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti fakt mnoho Omalovánku srdečník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s srdečníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, sporty a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy panenka Winx, Hot Wheels, Doba ledová, Šmoulové nebo také Popelka. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: miminko, netopýr, auta, sněhulák anebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem srdečník.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů