Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem srdečník ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Srdečník, ke stažení, obrázek, obrázky, Květiny, pro děti, zdarma, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, online, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s srdečníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelové tužky, tempery, umělecké tužky nebo též křídy. Kreslících potřeb je dnes pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku srdečník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s srdečníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, pastelové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky anebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Prasátko peppa, Tarzan, Jak vycvičit draka, Království lesních strážců a Bakugan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, raketa, hasiči, Popeláři či Santa Klaus. Užijte si omalovánku srdečníku, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů