Top obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem srdečník k obarvování pro předškoláky. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Srdečník, k tisku, zdarma, Květiny, ke stažení, pro děti, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s srdečníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pera, tempery, tužky a křídy. Možností je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek srdečník lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s srdečníkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelky, pera nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jídla anebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Krtek, Monster high, Požárník Sam nebo Bezzubka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: dinosauři, piráti, vláček, raketa či lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku srdečník.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů