Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koníček mořský k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem koníček mořský k vybarvení pro dospělé. Mořský koník, správně Koníček mořský, je zajímavé zvířátko žijící v mořích a oceánech. Omalovánka koníček mořský je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koníček mořský - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček mořský - A5            Omalovánka - Koníček mořský - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček mořský patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázky, online, ke stažení, k vybarvení, Koníček mořský, obrázek, k tisku, Zvířata, k vytištění, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koníček mořský k vytištění pro děti

Omalovánka s koníčkem mořským je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, propisovací tužky, voskovky nebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku koníček mořský lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s koníčkem mořským má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například zvýrazňovače, voskové tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i koníček mořský :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Budulínek, Kocour Garfield, Krtek, Harley Quinn a Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: miminko, traktor, raketa, astronaut a liška. Užijte si omalovánku koníčku mořského, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů