Top obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka koníček mořský k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná koníček mořský k obarvení pro dívky i chlapce. Mořský koník, správně Koníček mořský, je zajímavé zvířátko žijící v mořích a oceánech. Omalovánka koníček mořský je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koníček mořský - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček mořský - A5            Omalovánka - Koníček mořský - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček mořský patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, obrázek, Koníček mořský, online, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stažení, pro děti, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček mořský k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s koníčkem mořským je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, pastelky, fixky anebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Obrázek koníček mořský lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s koníčkem mořským má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pera, voskovky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i koníček mořský :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Hledá se Nemo, Marvel Rocket, panenka Winx nebo též Simpsonovi. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, lokomotiva, slon, lokomotiva s vagónky a vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s koníčkem mořským.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů