Doporučujeme


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čísla zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Čísla k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Čísla je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čísla - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Čísla - A5            Omalovánka - Čísla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čísla patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Čísla, domalovánky, Znaky, k vytisknutí, zadarmo, omalovánky, obrázek, ke stažení, elektronické omalovánky, online, zdarma, k tisku, dětské obrázky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čísla k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, propisovací tužky, fixy či olejové pastely. Možností je pro dospělé k dispozici široká škála. Obrázek Čísla lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například voskové tužky, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, jídla a pochopitelně i Číslu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Avatar, Příběh hraček, princezna Sofie, Hello Kitty případně Lví hlídka. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, houby, čert, netopýr a nebo piráti. Ať omalovánka Čísla přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů