Doporučujeme


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Čísla zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Čísla k omalování pro předškoláky. Omalovánka Čísla je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čísla - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čísla - A5            Omalovánka - Čísla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čísla patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, online, dětské obrázky, zdarma, vymalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánka, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, Čísla, omalovánky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čísla k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, fixky, umělecké tužky, fixy nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici pestrá škála. Obrázek Čísla lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pera, fixky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i Číslu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Legenda o Mulan, princezna Sofie, Šmoulové a Čaroděj Modromír. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: hasiči, koně, Santa Klaus, liška a Popeláři. Ať si vaše dítko užije malování Čísly.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů