Výběr obrázků


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čísla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Čísla k omalování pro chlapce. Omalovánka Čísla je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čísla - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čísla - A5            Omalovánka - Čísla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čísla patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, Čísla, obrázky, Znaky, obrázek, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čísla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelky, voskovky, akrylové barvy a tužky. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Čísla lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, pastelky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, lidské profese nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Avatar, Křemílek a Vochomůrka, Lví král, Superčarodějnice anebo Sněhurka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: pes, kočka, princezna, liška nebo také drak. Ať si vaše dítě užije obrázek Čísly.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů