Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čísla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Čísla k vybarvování pro prcky. Omalovánka Čísla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čísla - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čísla - A5            Omalovánka - Čísla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čísla patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, vymalovánky, domalovánky, omalovánka, dětské obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, Čísla, k vybarvení, obrázek, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čísla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, akrylové barvy, pastelové tužky, pastelky a tužky. Možností je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Čísla lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, akrylové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i Číslu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, hudební nástroje případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Hledá se Nemo, Příšerky s.r.o., Křemílek a Vochomůrka nebo také Život brouka. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, draci, houby, auta a nebo drak. Nechť omalovánka s Číslou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů