Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čísla k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Čísla k vybarvování pro holčičky. Omalovánka Čísla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čísla - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Čísla - A5            Omalovánka - Čísla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čísla patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, online, omalovánky, ke stažení, vymalovánky, omalovánka, obrázek, Znaky, obrázky, Čísla, domalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čísla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, grafitové tužky, akrylové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro předškolní děti vskutku mnoho. Obrázek Čísla lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pastelky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i Číslu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířata a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Furby, Pošťák Pat, Lego friends, Bakugan či Fortnite. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stažení jsou: psi, slon, Popeláři, traktor anebo miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslou líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů