Nejhledanější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Čísla k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Čísla k obarvení pro prcky. Omalovánka Čísla je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čísla - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Čísla - A5            Omalovánka - Čísla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čísla patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, obrázek, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytištění, Znaky, ke stáhnutí, Čísla, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čísla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, tužky, umělecké tužky a nebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro slečny k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Čísla lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, fixy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i Číslu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířátka nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Petr Pan, Hello Kitty, Alenka v říši divů nebo též Shrek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, traktor, princezna, slon a netopýr. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Čísly bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů