Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka tryskové letadlo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem tryskové letadlo k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka s letadlem pro děti. Obrázek Dopravní letadla ke stažení a k tisku. Omalovánka tryskové letadlo je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tryskové letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tryskové letadlo - A5            Omalovánka - Tryskové letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskové letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytištění, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, Tryskové letadlo, online, obrázky, ke stažení, zdarma

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Tryskové letadlo k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s tryskovým letadlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, fixky, zvýrazňovače a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek tryskové letadlo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tryskovým letadlem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pera nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i tryskové letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Angelína balerína, Adiboo, Chuggington, Bob a Bobek anebo IronMan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, miminko, mašinka, netopýr nebo také houby. Nechť omalovánka s tryskovým letadlem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů