Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tryskové letadlo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná tryskové letadlo k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka s letadlem pro děti. Obrázek Dopravní letadla ke stažení a k tisku. Omalovánka tryskové letadlo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tryskové letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tryskové letadlo - A5            Omalovánka - Tryskové letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskové letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Dopravní prostředky, ke stáhnutí, online, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, vymalovánky, zadarmo, domalovánky, pro děti, Tryskové letadlo, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Tryskové letadlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s tryskovým letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, fixy, fixky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici ohromné množství. Obrázek tryskové letadlo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tryskovým letadlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, uhlíky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, zvířátka a pochopitelně i tryskové letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Power Strangers, Tlapková patrola, Plamínek a čtyřkoláci, panenka Winx a Pošťák Pat. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, dinosauři, auta případně princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s tryskovým letadlem líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů