Výběr obrázků


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tryskové letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená tryskové letadlo ke kreslení pro prcky. Omalovánka s letadlem pro děti. Obrázek Dopravní letadla ke stažení a k tisku. Omalovánka tryskové letadlo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tryskové letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tryskové letadlo - A5            Omalovánka - Tryskové letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskové letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, vymalovánky, omalovánka, k tisku, elektronické omalovánky, Dopravní prostředky, zdarma, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, obrázky, dětské obrázky, zadarmo

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Tryskové letadlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tryskovým letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, uhlíky, umělecké tužky nebo voskovky. Potřeb na malování je pro seniory opravdu mnoho. Omalovánku tryskové letadlo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s tryskovým letadlem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, grafitové tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, rostliny a pochopitelně i tryskové letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Hulk, Doraemon, Peter Pan či Ice Age. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, mašinka, sněhulák, dinosauři a loď. Nechť vám omalovánka s tryskovým letadlem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů