Doporučené


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tryskové letadlo k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná tryskové letadlo ke kreslení pro chlapce. Omalovánka s letadlem pro děti. Obrázek Dopravní letadla ke stažení a k tisku. Omalovánka tryskové letadlo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tryskové letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tryskové letadlo - A5            Omalovánka - Tryskové letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskové letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytisknutí, vymalovánky, Tryskové letadlo, ke stáhnutí, omalovánky, domalovánky, k vytištění, zadarmo, online, k vybarvení, k tisku, obrázek, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Tryskové letadlo k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s tryskovým letadlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, olejové pastely, fixy, umělecké tužky a vodové barvy. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tryskové letadlo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s tryskovým letadlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i tryskové letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zaměstnání a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Blesk McQueen, Šmoulové, Panenka Barbie, Krtek případně Kamarád Timmy. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna, lokomotiva s vagónky, pes anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tryskové letadlo.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů