Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tryskové letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem tryskové letadlo k omalování pro malé děti. Omalovánka s letadlem pro děti. Obrázek Dopravní letadla ke stažení a k tisku. Omalovánka tryskové letadlo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tryskové letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tryskové letadlo - A5            Omalovánka - Tryskové letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskové letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, Dopravní prostředky, obrázky, k tisku, Tryskové letadlo, k vybarvení, pro děti, obrázek, online, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Tryskové letadlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s tryskovým letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky a nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku tryskové letadlo lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tryskovým letadlem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhlíky, vodové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i tryskové letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zvířata nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Méďa Béďa, Asterix a Obelix, Angry birds, Furby či Marvel Rocket. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: houby, piráti, princezna, koně a netopýr. Nechť vám omalovánka s tryskovým letadlem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů