Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tryskové letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem tryskové letadlo k obarvování pro malé děti. Omalovánka s letadlem pro děti. Obrázek Dopravní letadla ke stažení a k tisku. Omalovánka tryskové letadlo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tryskové letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tryskové letadlo - A5            Omalovánka - Tryskové letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tryskové letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, obrázky, k tisku, online, Dopravní prostředky, Tryskové letadlo, ke stažení, pro děti, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Tryskové letadlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s tryskovým letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, fixky, tužky a nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku tryskové letadlo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tryskovým letadlem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, akrylové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, různá zvířata a pochopitelně i tryskové letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ninjago, Spiderman, Blesk McQueen, Bugs Bunny nebo Monster High. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, piráti, loď, slon nebo též pes. Věříme, že se vám obrázek tryskového letadla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů