Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená listy k omalování pro holčičky. Omalovánka listy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení, Listy, k vytisknutí, Květiny, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, uhly, tužky a olejové pastely. Potřeb na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek listy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, propisovací tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Grinch, Scooby Doo, Superman nebo též Anna a Elsa. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: traktor, dinosauři, loď, mašinka nebo také čert. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů