Výběr omalovánek


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená listy k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka listy je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Květiny, zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, obrázky, k tisku, Listy, online, k vytištění, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, umělecké tužky, temperové barvy anebo zvýrazňovače. Možností je pro holku i kluka opravdu mnoho. Obrázek listy lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. pera, pastelové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kim Possible, Požárník Sam, Želvy Ninja, Lego nebo též Krteček. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, auta, plachetnice, auta nebo slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku listy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů