Top šest


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka listy k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem listy k vybarvení pro malé děti. Omalovánka listy je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, Listy, ke stažení, ke stáhnutí, vymalovánky, online, omalovánka, dětské obrázky, k tisku, Květiny

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, fixky, propisovací tužky, olejové pastely a nebo tužky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku listy lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ? má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. křídy, fixky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, postavy z pohádek a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Indiana Jones, Lví král, Zvonilka a Zhu Zhu Pets. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: kočka, pes, piráti, netopýr anebo slon. Ať vám omalovánka listy přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů