Nej omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná listy k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka listy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, Listy, ke stažení, obrázek, k vybarvení, Květiny, pro děti, k vytištění, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, umělecké tužky, uhly nebo též temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek listy lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například křídy, uhlíky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, hudební nástroje anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Equestria Girls, Rio, Angry birds, Alf a Bakugan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, drak, auta, loď a čert. Ať si vaše dítě užije obrázek ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů