Nej obrázky


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka listy k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem listy k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka listy je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánky, online, omalovánka, vymalovánky, k tisku, Květiny, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelové tužky, umělecké tužky, uhlíky či uhly. Výtvarných potřeb je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku listy lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelové tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla anebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Spiderman, Lego příběh, Hello Kitty, Rumcajs a Paw patrol. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, Popeláři, lokomotiva s vagónky, princezna nebo též pes. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů