Nej obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka listy k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná listy k obarvování pro kluky. Omalovánka listy je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, omalovánka, zdarma, ke stažení, omalovánky, obrázek, pro děti, online, Květiny, elektronické omalovánky, k tisku, dětské obrázky, Listy

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, fixky, křídy, grafitové tužky nebo také tempery. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Obrázek listy lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, fixky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, čísla anebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Šmoulové, Zvonilka, Kamarád Timmy, Ratatouille a Hledá se Dory. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, koně, liška, princezna a princ a kočka. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů