Nejlepší


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem listy k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka listy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, zdarma, obrázky, Listy, online, k vybarvení, obrázek, pro děti, k tisku, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, temperové barvy, zvýrazňovače a nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek listy lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba uhly, uhlíky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, lidské profese a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Zootropolis, Lego příběh, Simpsonovi anebo Hledá se Nemo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: raketa, kočka, netopýr, dinosauři a mašinka. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů