Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka listy zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem listy k obarvování pro větší děti. Omalovánka listy je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, domalovánky, Květiny, omalovánky, pro děti, Listy, ke stažení, omalovánka, obrázky, k tisku, zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, umělecké tužky, křídy nebo též grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici ohromující množství. Obrázek listy lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, fixy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy sportů nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Kuře Calimero, Scooby Doo, Gormiti anebo Rumcajs. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, loď, mašinka případně pes. Ať omalovánka listy přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů