Nejlepší


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem listy k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka listy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Listy, ke stažení, obrázek, zdarma, k vybarvení, obrázky, online, k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, Květiny

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, voskové tužky, pastelky a nebo uhly. Možností je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku listy lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, zvýrazňovače nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Popelka, Šmoulové, Krtek, Madagaskar případně Spongebob. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, drak, miminko, draci a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů