Top omalovánky


Obrázek jukeboxu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem listy k omalování pro malé děti. Omalovánka listy je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Listy, ke stažení, Květiny, obrázek, zdarma, k tisku, k vytištění, k vybarvení, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Listy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku listy lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, rostliny případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lví král, Astroboy, Among Us, Bořek stavitel a Máša a medvěd. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: čert, plachetnice, vláček, dinosauři nebo také auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ? líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů