Top obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka přívěs zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená přívěs k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka přívěs je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, Auta, k tisku, pro děti, Přívěs

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, akrylové barvy, temperové barvy a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek přívěs lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s přívěsem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, grafitové tužky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, lidské profese, zvířata a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmenka a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Budulínek, Bambi, Bezzubka, Harley Quinn a Ninjago. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, hasiči, loď, princezna a princ a nebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku přívěs.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů