Navigace
» Home page
» Partneři
» Kontakt
» K tisku
» Online
Nejstahovanější


Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka přívěs k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená přívěs k obarvení pro holčičky. Omalovánka přívěs je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, online, Přívěs, ke stažení, zdarma, Auta, zadarmo, domalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázky, k vytisknutí, pro děti

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, umělecké tužky, křídy a voskové tužky. Možností je dnes pro prcky k dispozici široká škála. Obrázek přívěs lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s přívěsem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, vodové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání lidí a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Pocahontas, Piráti z Karibiku, Bezzubka, Plamínek a čtyřkoláci a nebo Zhu Zhu Pets. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, piráti, Popeláři, princezna či princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem přívěs.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů