Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka přívěs zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem přívěs k obarvování pro malé caparty. Omalovánka přívěs je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Auta, k vybarvení, obrázky, Přívěs

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s přívěsem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tempery, olejové pastely, propisovací tužky nebo křídy. Malovacích potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek přívěs lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s přívěsem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, tempery a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, písmena, hudební nástroje a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů nebo též jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Frozen, Furby, Medvídek Pú, Avatar případně IronMan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, hasiči, astronaut, auta nebo také princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku přívěs.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů