Nejhledanější


Obrázek raketoplánu

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka přívěs k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná přívěs k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka přívěs je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, Auta, pro děti, obrázky, domalovánky, zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí, online, omalovánky, vymalovánky, zdarma, k tisku, Přívěs

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Přívěs k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, grafitové tužky, uhly anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek přívěs lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s přívěsem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, vodové barvy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Máša a medvěd, Sněhurka, Méďa Béďa nebo také Zvonilka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, mašinka, raketa, liška a kočka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem přívěs.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů