Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka přívěs zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená přívěs k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka přívěs je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, online, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázek, obrázky, Přívěs, ke stažení, k vytisknutí, Auta

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, křídy, fixy nebo také umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku přívěs lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s přívěsem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, vodové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, pohádkové postavy anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Shrek, Šmoulové, Včelka Mája a Avatar. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, piráti, auto, drak a princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou přívěsu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů