Nejoblíbenější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka přívěs zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem přívěs ke kreslení pro dospělé. Omalovánka přívěs je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, Přívěs, obrázky, k vytisknutí, Auta, k vytištění, obrázek, ke stažení, zdarma, online, pro děti

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, propisovací tužky, uhly případně křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku přívěs lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s přívěsem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, voskové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, pohádkové postavy a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, písmenka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Pan Včelka, pes Pluto, Duhová nevěsta, Asterix a Obelix a Marvel Rocket. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, Popeláři, vláček či auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou přívěsu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů