Top pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka přívěs zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná přívěs k obarvení pro školáky. Omalovánka přívěs je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Přívěs, online, Auta, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Přívěs k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, propisovací tužky, akrylové barvy a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek přívěs lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s přívěsem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pastelové tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různá zvířátka nebo také různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Toy Story, Mimoni, Lego, Medvídek Pú nebo Mašinka Tomáš. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, liška, traktor, astronaut a astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku přívěs.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů