Doporučujeme


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka přívěs k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná přívěs k obarvování pro seniory. Omalovánka přívěs je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Přívěs - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Přívěs - A5            Omalovánka - Přívěs - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Přívěs patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, omalovánka, pro děti, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Auta, omalovánky, obrázky, vymalovánky, Přívěs

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Přívěs k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s přívěsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, pastelky, fixy anebo pera. Možností je pro nejmenší k dispozici celá škála. Omalovánku přívěs lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s přívěsem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, akrylové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmenka, zvířátka a pochopitelně i přívěs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Máša a medvěd, Krtek, Hello Kitty, Madagaskar nebo též Zvonilka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, plachetnice, auta, vláček a loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou přívěs.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů